No Man’s Sky Yeni Nesil Konsol Çeşitlerine Geliyor

No Man’s Sky Yeni Nesil Konsol Çeşitlerine Geliyor

1

No Man’s Sky yeni nesil konsol çeşitleri için geleceği açıklandı. Oyuna PS4 ve Xbox One platformlarında sahip olanlar bedava olarak Xbox Series X | S ve PS5‘e yükseltebilecekler. Bu sayede eğlenceli vakit geçirmek için bir fırsatınız daha olacak.

No Man’s Sky Yeni Nesil Konsol geliyor

4K 60 FPS‘de çalışacak olan No Man’s Sky yeni nesil konsollarda bulunacak. Bunun yanında oyunun grafik kalitesi de geliştirilip arttırılmış durumda. Hello Games, oyuna 3.10 versiyonu ile büyük bir güncelleme getirecek, bu güncelleme ile yeni nesil desteğini konsollar için sunacak. Ayrıca söz konusu olan 3.10 versiyonu PC için de getirileceği bilgisi mevcut.

Oyunun bu versiyonunun grafik kalitesi, yeni nesil konsolların gücü sayesinde PC‘ye denk olacak. Yeni güncelleme ile birlikte gezegenler daha kalın otlara, bitki örtüsüne, mantarlara ve kayalara sahip olacak. Görüntü kalitesi fazlasıyla arttırıldığını söyleyebiliriz.

Bu yeni getirilecek olan manzara, daha ayrıntılı geometriye ve çok daha yüksek çözünürlüklü dokuları bünyesinde barındıracak. Oyun Xbox Series X‘de 4K 60 FPS‘de çalışacak. Series S‘de iki mod bulunacak dilerseniz yüksek kalite’de 30 FPS, dilerseniz de yüksek performans’da 60 FPS ile oynayabileceksiniz.

Söz konusu olan oyunun yeni nesil konsollara getirilecek olması fazlasıyla heyecan uyandırdı. Oyun sevenler bu konuda atılacak adımları bekliyorlar. Siz geliştirilecek ve arttırılacak grafik kalitesi ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak yeni nesil konsollara gelmesi hakkında fikirlerinizi de paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Bu oyunu çok seviyorum, yeni nesil konsollara gelmesi fazlasıyla güzel bir şey

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir