Netflix Türkiye’de Film Stüdyosu Kuracak! Adım Atıldı

Netflix Türkiye’de Film Stüdyosu Kuracak! Adım Atıldı

0

Netflix, günümüzde film ve dizi izlemedeki en büyük etkiye sahip olan televizyonun yerini almış durumda. Popüler platform şimdi ise yeni bir adım atmakta. Geçtiğimiz aylarda İstanbul’da ofis açan dijital içerik platformu, ülkemiz sınırlarında yatırımlarını arttırmakta. Ayrıca şirketin hali hazırda ülkemiz içerisinde milyonlarca kullanıcısı bulunurken yerli içerikleri de mevcut. Bunun yanında Netflix Türkiye’de film stüdyosu kuracak.

Netflix Türkiye’de Film Stüdyosu Kuracak

Netflix Türkiye’de Film Stüdyosu Kuracak

Bloomberg tarafından yapılan habere göre Artanç Savaş, yeni bir açıklama yaparak Netflix’in Türkiye’de film stüdyosu kurmayı planladığını duyurdu. Netflix Türkiye İletişim Direktörü detaylı bir açıklama yapmazken, söz konusu stüdyonun konumu ve ekstra bilgileri iletmedi. Bu konunun çıkması bile bir çok film ve dizi severi heyecanlandırdı.

Yaşanan bu gelişme ile beraber şirketin yerli içeriklerinin artması beklenmekte. Bunun yanında içeriklerin prodüksiyon kalitesinin artacağı anlamına gelmekte. Neredeyse tüm dünyada faaliyet gösteren şirketin kendi stüdyosunu kurduğu ülkelerin sayısı bir elin parmağını geçmiyor.

Dünya çapındaki film ve diziler ile kıyaslanabilecek yeni film ve dizilerin yerli bir şekilde çekilebilme ihtimali heyecan verici. Yaşanabilmesi muhtemel yeni gelişmeleri sitemiz aracılığı ile hızlı bir şekilde öğrenmeniz mümkün.

Ülkemiz içerisinde bu tarz bir girişimin yapılması bizler tarafından fazlasıyla olumlu karşılandı. Peki yaşanan gelişmeler hakkında siz ne düşünmektesiniz? Netflix üyeliğiniz bulunmakta mı? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir