NBA 2K21 Myteam Oyunu Hakkında Sevindirici Haber

NBA 2K21 Myteam Oyunu Hakkında Sevindirici Haber

0

PS4 ve Xbox One kullanıcısı olan birçok kişi yeni nesil oyun konsollarına sahip olmak için can atıyor. Yeni nesil konsollara geçişi kolaylaştırmak amacıyla şirket, NBA 2K21 Myteam kayıtlarının PS5 ve Series X modellerine ekleyebilecek.

NBA 2K21 Myteam, PS5 ve Series X ile uyumlu olacak

NBA 2K21 Myteam, PS5 ve Series X

Demosunun 24 Ağustos günü yayınlanması planlanan oyun hakkında son dakika haberleri ve bilgiler elimize ulaşıyor. NBA 2K21 Myteam, PS5 ve Series X ile uyumlu olacak. Myteam, standartları çerçevesinde oluşturulan takımı daha iyi seviyelere getirmek üzerinde çalışma gerçekleştiriliyor. Oyun NBA hayranlarının oynamayı fazlasıyla sevdikleri mod. 2K21 Myteam modu ile birlikte Sınırlı ve yenilenmiş Sınırsız oyun modları karşımıza çıkacak.

Oyuncuların en çok merak ettiği şey ise oyun kayıtlarının yeni nesil konsollara aktarılıp aktarılamayacağı. Belirli oyunlar bu konuda olanak sağlıyorken ne yazık ki birkaç oyun söz konusu durum ile ilgili açıklama gerçekleştirmedi.

Visual Concepts, Sony PS4 ve Xbox One konsollarında yer alan 2K21 Myteam kayıt dosyalarının yeni nesil oyun konsollarına aktarılabileceği ile ilgili haberi duyurdu. Aynı zamanda Myteam için durmadan çalışmalara devam eden ekip kısa süre önce video yayınladı. Alt kısımdan izleye bilirsiniz.

NBA 2K21 Videosu

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz NBA 2K21 oyununu seviyor musunuz? Gelen bu haber ile ilgili fikirlerinizi alt kısımdan yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir