Minik Şef Kobe! 1 Yaşındaki Instagram Fenomeni Kobe

Minik Şef Kobe! 1 Yaşındaki Instagram Fenomeni Kobe

1

Son zamanlarda herkesin beğenerek izlediği 1 yaşındaki Intagram fenomeni minik şef Kobe, Instagram’da çok erken yaşta ünlü oldu. Mutfak maceralarının paylaşıldığı Instagram hesabı kısa sürede 1.5 milyon takipçiye ulaştı.

Evde vakit geçirmekte önemli bir rolü olan Instagram’da yüzleri güldüren Kobe, henüz 12 aylık olmasına rağmen büyük ilgi görüyor.

Minik Şef Kobe, 1 yaşında Instagram Fenomeni Oldu

Minik Şef Kobe

Sosyal medya kullanıcılarının karşısına son zamanlarda sıkça küçücük bir bebek çıkıyor. İsmi Kobe olan bu bebek, mutfakta annesiyle yaptığı yemeklerle birlikte tam bir fenomen durumuna geldi. Kobe, dünyanın en ufak ve en sıcakkanlı şefi olduğunu da kanıtlamaya devam ediyor.

Videolarının hepsinde değişen şef şapkası ve önlüğüyle karşımıza çıkan küçücük şef, yaşına karşın ortalığı dağıtmaması ve hassas çalışmasıyla kendine hayran bıraktırıyor.

Minik Kobe kendini aşçılığa o kadar tatlı bir şekilde kaptırıyor ki, yemeği ya da tatlıyı yapma adımında malzemelerden yemeden duramıyor. Sıkıntılı günler geçirdiğimiz şu zamanlarda bizi çok da anlayamayan Kobe, hem kendini hem de kendisini izleyenleri oldukça mutlu ediyor.

Şubat ayının sonucunda açılan Kobe’nin Instagram hesabında, 15 Nisan’a kadar yalnızca 200 takipçi vardı. Çok kısa sürede tatlılık ve sempatikliğiyle önce 500 bin takipçiye ulaşan hesabı, günümüzde 1.5 milyon takipçiye ulaşmış durumda.

Minik şef Kobe’nin annesi Ashley Wian, CNN’e verilen röportajında; “Yemek pişirmek Kobe’nin evde yaptığı çoğu şeyden yalnızca biri. Bunu yapar iken çok eğleniyor. Ben de arkadaşlarımızla ve ailemizle paylaşmak amacıyla videolarını çekmeye karar verdim.” açıklamasında bulundu.

Kobe’nin videolarından biri

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Böyle bir tatlılık olabilir mi ya yerim ben bunuuu :D

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir