Minecraft Pe Mod Nasıl Yüklenir – Minecraft Mod Yükle
0

Minecraft oyunun içini güzelleştirmek için bir çok mod bulunmaktadır. Sizlere şimdi 5000 tane mod bulunan siteyi tanıtacağım. Bu sitede sadece mod olduğunu sanmayın. Minecraft harita, Texture Pack gibi eklentiler bulunmaktadır. Bunlar sayesinde dünyanızı güzelleştirebilirsiniz. Minecraft oynuyorsunuz ama dünyanız güzelleşmesini istiyorsanız göstereceğim sitede olan modlar tam size göre.

Mod Nedir?

Mod oyunlarda ekstra özellikler eklemek demektir. Bu modlar sayesinde oyuna istediğiniz arabaları, kamyonları, bombaları, silahlar gibi özel işlevleri olan modları indirebilirsiniz ama bu modlar genellikle son sürümlerde çalışıyor. Beta Minecraft oyuncuları ise bu modları ÜCRETSİZ bir şekilde kurabilirler. Modları istediğiniz haritalara eklersiniz.

Minecraft Pe Mod Nasıl Kurulur?

Minecraft Pe mod kurmak istiyorsanız öncelikle aşağıda olan linke tıklamanız lazım. Gelen sayfa da ise istediğiniz modu seçin ve üstüne tıklayın. İndireceğim ama link yok diyorsanız. Sayfayı aşağı doğru kaydırın. Alt kısımda linkler olacak. Modlar genellikle bir tane olur ama bazen de iki tane olur. Onları indirin. İndirdikten sonra üstlerine tıklayın otomatik bir şekilde Minecraft açılacaktır. Modları kendiliğinden yükler ama harita oluştururken veya eski haritalarda kaynak paketlerine tıklayıp eklemeniz lazım.

Minecraft Nasıl Oyundur?

Bu bildiğiniz diğer oyunlardan farklıdır. İçinde hayatta kalma ve yaratıcılık özellikleri bulunmaktadır. Hayatta kalma özelliğini açarsanız dünya da hiç bir şey olmadan gelirsiniz. Tahtaları kırarak kendinize balta, kılıç, kürek gibi malzemeler yaparsınız. Gece canavarlardan korunmak için ev yapmak zorundasınız ama gece hızlı geçmesi içinde yatak yapmanız lazım. Yatak yapmak içinde koyunlara vurup yünlerini alırsınız. Koyuna vurduğunuzda eti de düşmüş olacaktır. Bunu da ocakta pişirip adamınız acıktığı zaman yiyebilirsiniz. Oyun da ekstra bir şeyler almak veya bulmak istiyorsanız. Yeri kırabilir veya köylülerin evini bulacaksınız. Bu sayede çok fazla gelişirsiniz. Madende taş çıkarıp taş malzemeleri, kömür çıkarıp meşale gibi malzemeler yaparsınız. Köylülerin evine girerseniz içinde sandıklar olur. Orada isteklerinizi alınız. Köylülerle de takas yapın.

Minecraft Pe Mod Nasıl İndirilir

Mod indirmek için aşağıda bulunan linke tıklayın. Ücretsiz modları indirip oynayın ama haritalarda eklemeyi unutmayın. Eklediğiniz haritalara modlar gelecektir

Minecraft Pe Modlar Yükle

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Merhaba. Youtube Muhammet Koç kanalının içerik üreticisiyim. diyobi.com sitesi üzerinde içerik üretmekteyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir