1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Mi Band 6 ile Birlikte Xiaomi Artık Birinci Sırada!

Mi Band 6 ile Birlikte Xiaomi Artık Birinci Sırada!


2010 yılında kurulan ve günden güne popülerliğini arttıran şirket Xiaomi, giyilebilir teknoloji pazarında rakibini geçti. Ancak söz konusu olan rakip akıllı saat pazarında Xiaomi’yi bekliyor. Mi Band 6 ile Birlikte Xiaomi Artık Birinci Sırada!

Mi Band 6 ile Birlikte Xiaomi Artık Birinci Sırada!

Mi Band 6 ile Birlikte Xiaomi Artık Birinci Sırada!

Popüler teknoloji şirketi Xiaomi her geçen gün giyilebilir teknoloji pazarı için gelişmeye devam etmekte. En büyük rakbi olan Apple ile devam eden bir kapışmaları söz konusu. Şirket özellikle de Mi Band serisi ile çoğu kullanıcıdan olumlu geri dönüşler almakta. Bu olumlu geri dönüşler ile birlikte Apple’ı söz konus teknoloji pazarında geride bırakmakta. Ancak Apple, paylaşılan raporlara göre dünyanın en başarılı akıllı saatlerinin üretimine sahip.

Xiaomi yalnızca  akılı telefon pazarında Apple’ı geride bırakmakla kalmadı. Ek olarak söz konusu teknoloji pazarında geride bırakmakta. Canalys’in paylaştığı verilere göre, Xiaomi bu yılın ikinci çeyreğinde 8 milyon teslimatın başarıyla teslim edilmesini sağladı. Söz konusu verilerin altında ise .9 milyon teslimatla Apple yer almakta. Ayrıca Xiaomi ikinci çeyrekte pazar payı yüzde 19,6‘sını kontrol etmekte. Apple ise yüzde 19,3‘lük bir pazar payına sahip olarak karşımıza çıkmakta. Üçüncü sırada  3,7 milyon teslimat ve yüzde 9,2‘lik pazar payıyla Huawei yer almakta.

Mi Band 6 ile Birlikte Xiaomi Artık Birinci Sırada!

Paylaşılan verilere göre popüler şirket Apple ikinci sırada yer alsa bile en iyi akıllı saatleri üretme başarısına sahip. Apple Watch sevkiyatları her geçen yıl yüzde 29,4 artmakta. Apple’ın akıllı bandı olmadığı için söz konusu pazard Xiaomi, Mi Band 6 ile Apple’ı geride bırakmayı başarmakta.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Ayrıca Xiaomi model ürünler kullanmakta mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap