Lucifer Dizisi Final Sezonu Geliyor! Fragman Yayınlandı
  1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi

Lucifer Dizisi Final Sezonu Geliyor! Fragman Yayınlandı

+ - 0

1997 yılında kurulmuş olan bir platform Netflix, neredeyse artık her eve girdi. Zengin içeriği sayesinde milyonlarca kullanıcıya sahip. Ayrıca fantastik dizisi Lucifer, 6. sezonuyla finalini yapacak. Merakla beklenen fragmanı sonunda yayınlandı. Lucifer Dizisi Final Sezonu Geliyor! Fragman Yayınlandı

Lucifer Dizisi Final Sezonu Geliyor! Fragman Yayınlandı

Lucifer Dizisi Final Sezonu Geliyor! Fragman Yayınlandı

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizi Lucifer için ayrılık çanları çalıyor. Dizinin son sezon fragmanı yayınlanarak hayranlarını mutlu etti. Ancak pandemi dolasıyla, 6.sezon biraz geç gelecek. Yayınlandığı 5 sezon boyunca fazlasıyla sevilen yapım hep üst sıralarda yerini almakta. Son olarak da yayınlanan fragman ile hayranları iyice meraklandılar.

Platformun fantastik aşk olarak da kategorize edilen dizisinden son sezon beklentileri yüksek olmakta. İzleyicilerin fragmanı izledikten sonra yazdıkları yorumlar dizinin bugüne kadar göstermediği şok edici etkiyi nihayet göstereceğini söylüyor. Diziyi izleyenlerin bildiği üzere bu zamana kadar dizide birçok heyecanlandıran olay meydana gelmişti. Fakat izleyiciler fragmanı izledikten sonra beklentileri iyice arttı.

Yayınlanan Türkçe altyazılı fragman 2 dakika 32 saniye uzunluğunda paylaşıldı. Ayrıca fragmanın kapak fotoğrafında da gördüğümüz üzere Lucifer ile Dedektif’in macerasına yoğunlaşılacağı tahmin edilmekte. Zaten ikilinin birinci sezondan beri süren ve hikayenin ana konusu haline gelen Lucifer ve Chloe ikilisi, final sezonda bir şekilde sona ermek zorunda.

Yayınlanan ilk 4 sezonu FOX tarafından izleyiciler için sunulmuştu. Fakat  5. sezon ile birlikte Netflix’e geçen dizinin kitlesi biraz daha artmakta. Söz konusu olan dizinin Netflix’e gelmesiyle bölümler tek bir seferde yüklenmekte. Kısacası dizinin final sezonu yayınlandığı zaman izleyiciler kesintisiz bir şekilde tüm bölümleri izleyebilecekler.

Peki siz bu dizi hakkında ne düşünmektesiniz? Lucifer dizisini izlemekte misiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap