Android için Yeni WhatsApp Emojileri! İşte Detaylar

Android için Yeni WhatsApp Emojileri! İşte Detaylar

0

En çok kullanılan sosyal medya ve mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp yeni bir haberle geldi. Söz konusu olan uygulama beta sürümüyle birlikte yeni emojileri ekledi. Android için Yeni WhatsApp Emojileri! İşte Detaylar

Android için Yeni WhatsApp Emojileri! İşte Detaylar

Android için Yeni WhatsApp Emojileri! İşte Detaylar

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz Mayıs ayında Apple, iOS 14.5 güncellemesi ile birlikte birçok yeni emojiler gelmişti. Fakat ne yazık ki sadece iOS için geldiği için Android kullanıcıları kullanamamaktaydı. Ancak WhatsApp beta sürümü ile birlikte uygulama içinde yeni emojiler aktif oldu.

Söz konusu olan uygulama WhatsApp her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmekte. Birden çok yeni özellik ekleyerek kullanıcılarını mutlu ediyor. Bir kez görüntülekaybolan fotoğraf, çoklu cihaz desteği ve şifreli yedeklemeler gibi yeni özelliklerin üzerinde çalışmakta. Ancak şu anda da beta sürümüne yeni emojiler ekleyerek tekrardan gündemde yer almakta. WABetaInfo’nun raporuna göre kullanıcıların emojilere erişebilmesi için WhatsApp‘ın sürümünü 2.21.16.10 betaya güncellemesi gerekmekte. Fakat söz konusu olan güncelleme sonrası yeni emojiler kullanıcıların cihazlarına eklenecek. Ayrıca eklenen emojiler için sistem genelinde destek sağlanması beklenmekte. Bu yeni desteği Google‘ın Android 12 ile birlikte getirmesi beklenmekte.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Ayrıca WhatsApp uygulamasını kullanmakta mısınız? WhatsApp‘ın beta sürümü ile gelen emojiler hakkında ne düşünmektesiniz? Peki en çok kullandığınız emoji hangisidir? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir