LG Velvet Resmi Tanıtım Videosu Yayımlandı
  1. Ana Sayfa
  2. Telefon

LG Velvet Resmi Tanıtım Videosu Yayımlandı

+ - 1
LG Velvet Resmi Tanıtım Videosu.

Geçtiğimiz günlerde LG Velvet tasarımını detaylı bir şekilde görmüştük. 5G destekli telefon için nihayet LG cephesinden beklenen resmi tanıtım videosu geldi. Velvet bu video ile birlikte telefon, ilk kez bu kadar detaylı bir şekilde karşımıza çıkmış oldu.

Uzun süredir dört gözle beklenen LG‘nin yeni 5G özellikli amiral gemisi telefonu Velvet en sonunda resmi olarak tanıtım videosu yayınlandı. YouTube üzerinden yayımlanan tanıtım videosunda telefonun bizi şık bir kamera kurulumu ile karşıladığı görülüyor. Büyük bir ana kamera lensi tercih edilen telefonda diğer kameralar küçülen lensler şeklinde konumlandırılıyor.

LG Velvet Tanıtım Videosu

Aynı zamanda parlak bir arka kapak tasarımına yer verilen telefonun klas detaylarının bulunduğu da söyleyebiliriz. Dört farklı renk ile karşımıza çıkan LG Velvet‘in, siyah, beyaz, alacalı bir kırmızı ve yeşil renk seçenekleri bulunuyor.

Şirket, LG Velvet ismini; dokunma hissi, simetrik yapısı ve pürüzsüz bir dokuda tasarlandığı için seçtiğini söylemişti, videoda da bu durum vurgulanıyor. Telefon, damla tanecikli bir ekran tasarımına sahip.

Bunun yanında üst-orta segment olarak konumlandırılan cihazın Qualcomm’un Snapdragon 765G işlemcisinden güç alması bekleniyor. Elbette 5G desteğinin de olduğunu eklemeden geçmeyelim.

LG CEO‘su başta olmak üzere mobil bölümünü komple değiştirdi bu cihazda yeni LG’nin ilk meyvesi olacak bakalım fiyattı da rekabet edecek derecede uygun olursa güzel işler başaracak diye tahmin ediyoruz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. En sevdiğim telefon markası olabilir LG, fiyatı çok yüksek olmazsa bunu da alıcam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.