Left 4 Dead 2 Güncellendi! Bir Süredir Bekleniyordu

Left 4 Dead 2 Güncellendi! Bir Süredir Bekleniyordu

0

Oyuncular tarafından fazlasıyla sevilen ve 2009 yılında yayınlanan Left 4 Dead 2 (L4D2) oyununa uzun bir bekleyişten sonra güncelleme geldi. Left 4 Dead 2 Güncellendi. Gelen büyük güncellemenin detayları işte bu şekilde:

İşte Left 4 Dead 2 güncellendi

Left 4 Dead 2 Güncellendi! Bir Süredir Bekleniyordu

Merakla beklenen büyük güncelleme geldi. 20’den fazla yeni silah ve 10’dan fazla yakın dövüş silah bu güncelleme içerisinde bulunuyor. Left 4 Dead 2 güncellemesinin boyutu ise 378 MB. Eşli, Kapışma ve Direniş modları için beş adet senaryo görevi güncelleme ile oyuna eklendi.

Yayınlanan yeni sürüm sayesinde oyun boyunca daha fazla karakter bulunacağı yapımcı tarafından açıklandı. Aynı zamanda oyunculara ait istatistikler, sıralama tabloları ve oyun içinde takım arkadaşları ile yardımlaşmayı arttırmak adına ödül sisteminin de güncellemeyle birlikte oyuna eklendiğini belirtildi.

Güncelleme içerisinde hava durumu, gitmeniz gereken yolları değiştirme, düşman sayısını belirleme, efekt ve seslerin dışında karakterlere özel yeni animasyon efektleri de getirilmiş oldu. Bu getiriline güncellemenin içerisindeki özellikler Left 4 Dead sevenleri fazlasıyla sevindirdi.

Steam’de şu an yüzde 80 indirimle 3.7 TL olan oyun, bu hafta sonuna kadar tüm oyuncular için ücretsiz bir şekilde oynanışa sunuldu. Oyunun indirimsiz fiyatı 18.5 TL idi.

Popüler ve çokça sevilen Left 4 Dead oyunu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Getirilen ve uzun süredir beklenen bu güncelleme sizce yeterli mi? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi paylaşa bilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir