La Casa De Papel Komik Tweetler! 4. Sezonu Yayınlandı


La Casa De Papel Komik Tweetler. La Casa De Papel oyuncuları resim.

La Casa De Papel 4. Sezon yayınlanmasının öncesinde ve sonrasında günlerce Twitter’da gündem oldu. Adına hashtag lar açılıp binlerce yorum yapılan La Casa De Papel dizisi popülaritesini gün geçtikçe arttırıyor. La Casa De Papel Komik Tweetler..

3 Nisan 2020 tarihinde yayınlanacağı duyurulan ve yoğun ilgi gören La Casa De Papel, sonunda izleyiciler ile buluştu. 3 Nisan saat 10.00 da yayınlanan dizinin 4. Sezonu 8 bölümden oluşmaktaydı.

Netflix‘in orjinal dizisi olan La Casa De Papel, Twitter’da günlerdir gündemde. Hakkında atılan tweetler okuyanları zaman zaman güldürse de bazen de hüzünlendiriyor.

La Casa De Papel 4. Sezon hakkında atılan en komik tweetleri sizler için derledik. Birbirinden eğlenceli olan tweetleri okumadan önce sizlere tavsiyemiz diziyi izlemiş olmanızdır. Alt kısımdaki görsellerde bolca spoiler bulunmakta. La Casa De Papel Komik Tweetler..

Spoiler yemeden diziyi izlemenizi ve sonrasında yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Sizlerinde konu hakkındaki yorumlarınızı merak ediyor, yorumlarda buluşmayı diliyoruz.

La Casa De Papel Komik Tweetler. Nairobi burnu, kürt oluşu.
La Casa De Papel Komik Tweetler Nairobi vurulma sahnesi.
La Casa De Papel Komik Tweetler. La Casa De Papel 4. Sezon görüntüleri

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Kötü Kötü
3
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
4
Eğlenceli
İlginç İlginç
2
İlginç
Aşk Aşk
3
Aşk
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Başarılı Başarılı
7
Başarılı
Lol Lol
3
Lol

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir