Apple Watch SE Çıkış Tarihi Belli Oldu! İşte Özellikleri

Apple Watch SE Çıkış Tarihi Belli Oldu! İşte Özellikleri

0
Apple Watch SE Çıkış Tarihi

Apple Watch SE çıkış tarihi hakkında bazı bilgiler geldi. Geçtiğimiz haftalarda kullanıcıların kullanımına sunulacağı söylenen akıllı saatin, tanıtım tarihi için sızıntı bilgi paylaşıldı. “SE” olarak akıllı telefonda daha uygun fiyatlı modelleri kullanıcılara sunarken, akıllı saat için de firmanın bu yöntemi kullanacağı belirtiliyor.

Sızıntı haberler ve iddialar paylaşımıyla bilinen Jon Prosser tarafından bazı açıklamalar geldi. Bu açıklamalar ile ilgili olan paylaşımda özelliklere de yer verildi. Bu paylaşımlar doğrultusunda farklı cihazların kullanıma sunulacağını söyleye biliriz.

Apple Watch SE çıkış tarihi ve özellikleri

Apple Watch SE çıkış tarihi ve özellikleri

Mevcut durumda ortaya atılan bilgilerde birden fazla özellik göze çarpıyor. Tasarım konusunda Series 4 ile çıkacak modellerin aynı olacağı belirtiliyor. Her bir saatte GPS olacak ancak Series 5 ile gelen “Always on Display” özelliği mevcut olmayacak. N10S model numarasına sahip olan saatin 40 mm büyüklüğü, N10B model numarasına sahip modelin de 40 mm büyüklüğü olduğu söyleniyor.

Aynı zamanda modellerde işlemci olarak M9 bulunacağı bilgisi de paylaşılmış durumda. Bu detayların öne çıktığı Apple Watch SE çıkış tarih için 15 Eylül bilgisi paylaşıldı.

Öte yandan bazı kaynaklarda modellerin Apple Watch ve Apple Watch Pro olarak listelendiği belirtiliyor. Bu nedenle modelin uygun fiyatlı, SE ismi olmadan piyasaya çıkması ihtimaller dahilinde olduğunu belirtmekte kesinlikle fayda var.

Siz bu modeller hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi alt kısımdan yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir