Kadınları Para Karşılığı Falakaya Yatıran Adam!
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Kadınları Para Karşılığı Falakaya Yatıran Adam!

+ - 0

Geçtiğimiz günlerde Erkan T. isimli bir adamın para karşılığı kadınlarla anlaşarak falakaya yatırdığı ortaya çıktı. Kadınları para karşılığı falakaya yatıran adam şoke etti. Şahıs bir kadının şikayetçi olması sonrası yakalandı. Erkan T. isimli kişinin kargo çalışanı olduğu öğrenildi. Bunun yanında hakkında müstehcenlik ve cinsel taciz suçlamalarından soruşturma açıldığı bilgisi mevcut.

Sosyal medyada fenomen olma adına yapılan inanılmaz işlere bir yenisi eklendi. Kargo çalışanı olan Erkan T., maddi durumu olmayan kadınlarla internet üzerinden tanışarak falakaya yatırdığı görüntüler şok etti. Olay açığa çıktıkran sonra kişi gözaltına alındı. Erkan T. görüntüleri kullanarak sosyal medya fenomeni olmak sitediğini belirtti.

Erkan T., maddi durumu olmayan kadınları sosyal medyadan bularak onlara ilginç bir teklif götürmekte. Teklifin içeriği, söz konusu kadınların ayaklarını bağlayarak falakaya yatırılmalarıydı. Erkan T., bunun karşılığında kadınlara para veriyordu. İşin ilginç tarafı, bu sadistliği kabul eden kadınlar da vardı. Ancak son denemesinde yakayı ele veren Erkan T., bunun bir suç olduğunu düşünmediğini belirtti.

Kadınları para karşılığı falakaya yatıran adam serbest

Kadınları para karşılığı falakaya yatıran adam

Kargo çalışanı, savcılığın talimatıyla gözaltına alındı. Edinilen bilgilere göre kadınları güzel ya da çirkin şeklinde kategorize ediyordu. Bu bağlamda güzel dediği kadınlara 500 TL, çirkin dediği kadınlara ise 250 TL ödeme yapan sadist ruhlu adam, edinilen bilgilere göre evli ve iki çocuk babasıydı. Hakkında müstehcenlik ve cinsel taciz suçlarından soruşturma açılan adam, emniyetteki sorgusunun ardından tutuksuz yargılanarak serbest bırakılmakta.

Konu hakkında siz ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap