Jon Snow Dizisi Geliyor! George R.R. Martin Doğruladı
  1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi

Jon Snow Dizisi Geliyor! George R.R. Martin Doğruladı

+ - 0

Game of Thrones’un yazarı George R.R. Martin yeni bir haberle geldi. Popüler dizinin favori karakteri Jon Snow ile ilgili yeni bir haber karşımızda. Gelen habere göre Jon Snow Dizisi Geliyor. George R.R. Martin doğruladı ve dizi için düşünülen ismi paylaştı. İşte detaylar;

Jon Snow Dizisi Geliyor! George R.R. Martin Doğruladı

Jon Snow Dizisi Geliyor! George R.R. Martin Doğruladı
Jon Snow Dizisi Geliyor

HBO yapımı Game of Thrones, efsane dizilerden biri olarak dizi arşivinde yerini aldı. Ancak bildiğiniz üzere geçtiğimiz senelerde final yaparak hayranlarına veda etmişti. İlerleyen zamanlarda ise George R.R Martin’in sevilen eserlerinden uyarlanan yapımın evreninde geçecek dizilerinin çıkacağı belirtilmişti. 

Söz konusu yapımlardan ilki Game of Thrones’un 200 yıl öncesini anlatacak olan House of Dragon’du. Martin’in ‘Ateş ve Kan’ isimli romanından uyarlanan bu yapım, 21 Ağustos’ta bekleyenleri ile buluşacak ve Targaryenlerin hikayesini anlatacak. Ayrıca geçtiğimiz günlerde Game of Thrones’un sevilen karakteri Jon Snow’un da bir dizisi çıkacağı haberi gelmişti. Şimdi ise bu konu ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Popüler seriyi kaleme alan George R.R. Martin, bir Jon Snow dizisinin çıkacağı haberi ile ilgili konuştu. 73 yaşındaki ünlü yazar, dizinin çıkacağını doğruladı. Ayrıca birkaç önemli bilgi paylaştı. Yazar,  Evet, şu an bir Jon Snow dizisi üzerinde çalışılıyor” cümlesini kullanarak çıkan haberleri doğruladı.

Ek olarak Martin dört gözle beklenen yapım için düşünülen ismi paylaştı Game of Thrones’un sevilen karakterini konu alacak yapım, ‘Snow’ adına sahip olacak. Ünlü yazar ayrıca şu cümleyi de sözlerine ekledi: “Snow, diğer Game of Thrones dizileri gibi uzun zamandır geliştirilen bir projeydi ancak şu ana kadar hiçbir şekilde duyurulmamış ve sızdırılmamıştı.” 

Peki siz bu konu hakkında düşünmektesiniz? Ayrıca söz konusu karakteri biliyor musunuz? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap