İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi
  3. İşte Marvel’ın Yeni Filmlerinin Vizyon Tarihleri!

İşte Marvel’ın Yeni Filmlerinin Vizyon Tarihleri!


2024 yılında gelmesi beklenen Marvel filmleri için tarihler açıklandı. Ayrıca içinde bulunduğumuz yıl olan  2021 yılında yayınlanacak yeni Disney filmleri de belli oldu. İşte Marvel’ın Yeni Filmlerinin Vizyon Tarihleri!

İşte Marvel’ın Yeni Filmlerinin Vizyon Tarihleri!

İşte Marvel'ın Yeni Filmlerinin Vizyon Tarihleri!

Ne yazık ki pandeminin etkilemediği bir sektör yok. Film sektörü de bu etkilenenlerin arasında yer almakta. Vizyona girmek için gün sayan birden çok film virüs nedeniyle ertelenerek izleyicilerine kavuşamadı. Ancak şimdi Marvel şirketinden izleyicileri mutlu edecek bir haber geldi. Gelen habere göre 2024 yılında yayına girecek dört yeni Marvel filminin çıkış tarihi belli oldu. Ayrıca 2021 yılı içerisinde yayınlanması beklenen yeni Disney filmleri için de tarih açıklandı.

Popüler şirket tarafından gelen bir açıklama ile birlikte gelmeleri uzun zamandır beklenen birçok film için detay geldi. Gelen bilgiler doğrultusunda 2021 yılında yayınlanacak Disney filmlerine ek olarak uzun zamandır beklenen Marvel filmleri öğrenildi.

The Walt Disney Şirketi bir açıklama yaparak sonra üzerinde çalıştığı filmler hakkında konuştu. Eternals ve The King’s gibi filmlerin olduğu birkaç filmi bu yıl bitmeden sinema salonlarında olmaya hazırlanmakta. Ayrıca Disney filmlerinin yıl içinde 45 gün boyunca vizyonda kalması beklenmekte. Ek olarak ise 2024 yılının detaylarında 16 Şubat, 3 Mayıs, 26 Temmuz ve 8 Kasım tarihleri yer almakta. Söz konusu tarihlerde 4 film gösterime sunulmaya hazırlanmakta.

Bu yıl 3 Aralık tarihinde Guillermo del Toro’nun filmi olan Nightmare Alley vizyona girmesi beklenmekte idi. Ancak teknik sebeplerden ötürü vizyon tarihi 17 Aralık olmakta. Bob’s Burgers filmi için 2022 yılının 27 Mayıs tarihi belirlenmekte. Ayrıca The Little Mermaid canlı aksiyon versiyonu ile birlikte 2023 yılının 26 Mayıs tarihinde sinemalarda olmaya hazırlanmakta.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Ayrıca Marvel filmlerini izlemekte misiniz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap