Marvel’s Avengers Sistem Gereksinimleri Açıklandı
 1. Anasayfa
 2. Oyun Haberleri

Marvel’s Avengers Sistem Gereksinimleri Açıklandı

0

Marvel’s Avengers sistem gereksinimleri kısa süre önce belli oldu. Oyun Crystal Dynamics ve Eidos Montreal tarafından geliştirilip Square Enix tarafından yayınlanacak. Eylül ayının ilk haftası çıkışı gerçekleşecek ve  filmlerle çizgi roman serisinin izinden gidecek yapımın sistem gereksinimlerinin iki farklı türü de haberimizde.

Marvel’s Avengers sistem gereksinimleri 

Marvel’s Avengers sistem gereksinimleri minimum ve tavsiye edilen

Oyun sevenlerle buluşacak Marvel’s Avengers 4 Eylül’de çıkışını gerçekleştireceği konuşulurken kısa süre önce kapalı beta sürecine başlayacağını açıklamıştı. 21 Ağustos’ta başlayacak olan beta sürümü ile daha fazla detayı öğrenebileceğimiz oyunun sistem gereksinimleri de belli oldu. PC, Playstation 4, X Box One’ın yanı sıra Stadia ve yeni nesil konsollara da gelecek. Yapım konsollarda mevut bulunmasa da PC platformunda bir hayli depolama alanı isteyecek.

Oyunun minimum sistem gereksinimlerine bakmamız gerekirse Windows 10 64 bit işletim sistemi, Intel Core i3 4160 ya da eşdeğer bir AMD işlemci, 8 GB RAM, minimum 2 GB VRAM isteyen NVIDIA GTX 950 ya da AMD 270 ekran kartı ve 75 GB depolama alanı oyun severleri bekliyor.

Önerilen sistem gereksinimleri ise Windows 10 64 bit işletim sistemi,  Intel Core i7 4770K, 3.4 Ghz veya AMD Ryzen 51600 3.2 Ghz işlemci, 16 GB RAM,  NVIDIA GTX 1060 6GB veya AMD Radeon RX 480 8GB ekran kartı ve 110 GB depolama alanı isteyecek.

İsim hakları Sony’de bulunan Spider-Man karakteri sadece Playstation sürümünde yer alacak. Milyon dolarlar kazandıran film serisinde de benzer durumlar söz konusu olmuş, Spider-Man karakteri filmlerde kısıtlı bir süre alabilmişti.

Oyunun oynanış videosu

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir