İşte Apple’ın Eylül Ayında Tanıtacağı Tüm Cihazlar!

İşte Apple’ın Eylül Ayında Tanıtacağı Tüm Cihazlar!

0

Popüler teknoloji şirketi Apple hakkında yeni iddialar ortaya atıldı. Şirketin Eylül ayında yapacağı etkinlikte yeni çıkaracağı birden çok cihazı tanıtacağı iddia edildi. İşte Apple’ın Eylül Ayında Tanıtacağı Tüm Cihazlar!

İşte Apple’ın Eylül Ayında Tanıtacağı Tüm Cihazlar!

İşte Apple’ın Eylül Ayında Tanıtacağı Tüm Cihazlar!

Her zaman olduğu gibi Apple’ın yeni çıkaracağı cihazlar ile ilgili birçok bilgi etrafta dolanmakta. Özellikle de çıkması beklenen  iPhone 13 serisi ve iPad mini 6 cihazları dört gözle beklenmekte. Geçtiğimiz zamanlarda iPhone 13 serisinin sahip olduğu teknik özellikler ve fiyatları sızdırılmıştı. Fakat sızdırılan bilgiler sadece iddialardan ibaret olduğu için resmi bir geçerliliği bulunmamakta.

Bloomberg’den Mark Gurman, yeni bir iddia ortaya attı. Söz konusu olan iddiada şirketin iPhone 13 serisini, AirPods 3‘ü, iPad mini 6‘yı ve Apple Watch Series 7‘yi duyuracağı bir Eylül etkinliği planladığını belirtti. Ayrıca Gurman iPhone 13 serisinin “s” seviye yükseltme paketine sahip olmasına rağmen Apple’ın bu seriyi iPhone 13 olarak adlandıracağını söylemekte.

Geçtiğimiz aylarda iPhone 13 serisi ile ilgili bazı iddialar ortaya atılmakta. Bu iddialarda serinin 120 Hz ekrana, portre video moduna, daha küçük çentiğe, yeni kamera özelliklerine ve daha hızlı bir A15 çipine sahip olacağı söylenmekte. Ayrıca şirket sadece yeni serisini tanıtmayacak. Söz konusu olan etkinlikte yeniden tasarımla Apple Watch Series 7’yi de tanıtacak. Yeniden tasarlanan Apple Watch, daha düz bir ekrana ve yeni bir ekran teknolojisine sahip olacak.

Şirketin ayrıca Eylül ayında iPad mini 6 ve iPad 9’u da duyuracağı sızıntılar arasında yer almakta. iPad mini 6 modelinin ince çerçeveli bir tasarıma sahip olması beklenmekte. iPad mini 6’nın daha büyük bir 8.3 inç ekran, bir USB-C bağlantı noktası ve bir A15 çipi ile gelmesi bilinmekte. Ayrıca iPad 9 modeli ise daha ince bir kasaya ve güncellenen dahili parçalara sahip olmakta.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir