İstanbul’da TikTok Videosu Çeken Genç Kız Hayatını Kaybetti!
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

İstanbul’da TikTok Videosu Çeken Genç Kız Hayatını Kaybetti!

0

Bildiğiniz üzere artık çoğu insan TikTok uygulamasını kullanmakta. Ancak ne yazık ki bir ölüm haberiyle karşı karşıyayız. Esenyurt’ta kuzenini ziyarete giden genç kız, TikTok için video çektiği sırada çatının çökmesiyle aşağı düşerek hayatını kaybetti. İstanbul’da TikTok Videosu Çeken Genç Kız Hayatını Kaybetti!

İstanbul’da TikTok Videosu Çeken Genç Kız Hayatını Kaybetti!

İstanbul'da TikTok Videosu Çeken Genç Kız Hayatını Kaybetti!

En çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan TikTok’un milyonlarca kullanıcısı mevcut. Mutlu haberleriyle karşımıza çıkan platformdan bu sefer acı bir haber geldi. Ne yazık ki İstanbul’un Esenyurt semtinde çatıda TikTok çeken genç kız, çatının apartman boşluğuna düşerek hayatını kaybetti.

Söz konusu olay geçtiğimiz gün saat 19.30 civarında Esenyurt Sultaniye Mahallesi’nde meydana geldi. Öğrenilen bilgilere göre 23 yaşındaki Kübra Doğan kuzenini ziyaret etmek için Sultaniye Mahallesi’ndeki evine gitti. Hem güneşin batışını izlemek hem de TikTok videosu çekmek için çatıya çıkmaya karar verdiler. Kuzenler çatıda zaman geçirerek fotoğraf ve video çekimleri yaptılar. Sonrasında ise Kübra Doğan çatıda oturduğu yerden inmek istedi. Ancak o sırada plastik panele basmak durumunda kaldı. Kübra’nın ağırlığını kaldıramayan panel ne yazık ki çöktü.

Panelin çöküşünden sonra genç kız yaklaşık 50 metre yükseklikten apartman boşluğuna düştü. Kızın düştüğünü gören kuzeni hemen ailesine haber verdi. Kızın ailesinin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri geldiler. Ancak olay yerine ulaşan ekipler, genç kızın maalesef hayatını kaybettiğini belirlediler.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap