iPhone 14 Pro Şarj Sorunu Ortaya Çıktı

iPhone 14 Pro Şarj Sorunu Ortaya Çıktı

0

Apple, her sene Eylül ayında yeni cihazlarını tanıtmakta. Bunu bir gelenek haline getiren şirket aynı anda pek çok ürününün piyasaya sunuyor. Bunun yanında yeni iPhone modelleri bazı sorunlarla karşı karşıya durumda. Özellikle iOS 16 işletim sisteminin beraberinde getirdiği bazı can sıkıcı problemler sıkça gündem oldu. Şimdi ise iPhone 14 Pro şarj sorunu yaşanmakta.

iPhone 14 Pro Şarj Sorunu! Şarjda kullanmayın

iPhone 14 Pro Şarj Sorunu

Teknolojik ürünlere gelen her güncellemenin yeni özellikler getirdiği gibi sorunlar da getirmekte. Ancak karşılaşılan sorunlar karşısında cihaz sahipleri hızlı davranarak sorunu çözmekte. Tabii bazıları beklenenden uzun sürdüğü için can sıkıcı olabilir.

iPhone 14 serisinin satışa sunulmasının ardından bazı kullanıcılar özellik yeni Pro modellerinde kamera titremesi gibi ilk kez rastlanan bir problem ile karşılaştı. Tabii Apple oldukça kısa bir süre içerisinde bu durumu fark ederek sorunu gideren iOS 16.2 güncellemesini yayınladı.

Fakat tüm problemler çözülmüş değil. Örneğin iPhone 8 ve üstü modelleri kullandığı için iOS 16 desteği sunulan ve cihazına bu sürümü yükleyen birçok kişi bataryalarının eskisine nazaran çok daha hızlı tükendiğini iletti. Biz de yukarıda sizler için bağlantısını paylaştığımız haberimizde sorun çözülene kadar hangi önlemleri alabileceğinizden bahsettik.

Peki siz iPhone 14 Pro hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca daha önce bu tarz bir hata ile karşılaştınız mı? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 1
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir