iPhone 14 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

iPhone 14 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

0

Popüler teknoloji şirketi Apple yeni akıllı telefon modeli üzerindeki çalışmalarına hız kesmeden devam etmekte. Kullanıcılar doğal olarak yeni telefonun ne zaman geleceğini merak etmekteler. Nihayet konuyla ilgili olarak bilgiler. Gelen bililer sonucunda dört gözle beklenen iPhone 14 çıkış tarihi belli oldu. İşte konuyla ilgili detaylar;

iPhone 14 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

iPhone 14 Çıkış Tarihi Belli Oldu!
iPhone 14 Çıkış Tarihi

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple her zaman olduğu gibi yine yeni modeller geliştirerek rakiplerinden geri kalmıyor. Şimdi ise yeni akıllı telefon modeli iPhone 14 ile kullanıcılarının karşısına çıkacak. Çin’de geçtiğimiz haftalarda artan koronavirüs vakaları sebebiyle cihazın çıkış tarihinde gecikmeler yaşanacağı düşünülmekteydi. Ancak önemli kaynaklar sahip olduğu bilgiler doğrultusunda iPhone 14’ün tanıtım tarihini duyurdu.

Yaptığı sızıntı bilgilerle tanınan iDropNews’e göre, 2022’deki Apple Eylül Etkinliği’nin tarihi belli oldu. Yeni model iPhone 14’ün de tanıtılacağı etkinlik 13 Eylül’de gerçekleştirilecek. Ayrıca Çin’de yoğun bir şekilde devam eden koronavirüs ve karantina ortamı, üretim hattında bazı aksaklıklara sebebiyet vermekte. Hatta konuyla ilgili olarak geçtiğimiz haftalarda yapılan kapanmanın, yeni modelde gecikme yaşatabileceğini düşündürmekteydi.

Ancak her ne kadar kesin bir durum olmasa da önemli kaynaklar Eylül’de yapılacak olan etkinliğe yeni modelin yetişeceğini söylüyor. Yine de önümüzdeki günlerde her an bu durum değişebilir. Çünkü Apple’ın en büyük üretim ortağı olan Foxconn, belirli bir süre kapalı olarak kalmıştı.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca Apple markalı ürünler kullanmakta mısınız? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir