iPhone 12 Fiyatı Hakkında Yeni Gelişme
  1. Ana Sayfa
  2. Telefon

iPhone 12 Fiyatı Hakkında Yeni Gelişme

0

iPhone 12 Fiyatı. WWDC20 etkinliği geçtiğimiz günlerde büyük bir ses getirerek düzenlendi. Etkinlik sonrasında gözler iPhone 12 modeline çevrildi. iPhone 12 fiyatı ile ilgili elde edilen sızıntılar neticesinde telefonun, en ucuz amiral gemisi modellerinden biri olacağı iddia ediliyor.

iPhone 12 fiyatı ile kullanıcıları sevindirecek

iPhone 12 fiyatı

Yıl sonu tanıtılması beklenen iPhone 12 için ortada birçok iddia mevcut. Kutu içeriği ve özellikleri belli olan cihazın fiyatı konusunda da bazı söylentiler çıktı. Şirketin 4G destekli iPhone 12 modelini piyasaya sürmesi bekleniyor. Twitter kullanıcısı OmegaLeaks’in iddiasına göre, 5.4 inç iPhone 12 4G modelinin fiyat etiketi 549 dolar olacak. Fiyat konusunda rakiplerine göre avantaj sağlayacak modelin özellikleri ise resmi olarak henüz ortaya çıkmadı.

iPhone 12 Max modelinin ise 649 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacağını belirten hesap, 5G modellerin 649 ve 749 dolar olacağını açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde iPhone 12 kutu içeriğinde şarj cihazının olmayacağı iddia edilmişti. Yeni modelin 3.000 mAh üzerinde batarya kapasitesine sahip olduğu düşünüldüğünde kutu içeriğinde uygun bir adaptör olmaması ve 18W güç adaptörünün 229 TL30W güç adaptörünün 379 TL fiyat etiketi ile satılması kullanıcıların üzülmesine sebep olacak.

Yeni modeller ile birlikte gelen LIDAR tarayıcının da sadece iPhone 12 Pro Max de olacağı iddia edilmişti. Henüz netlik kazanmasa da LIDAR tarayıcının yeni iPhone modelinde yer almasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap