iOS WhatsApp Ana Sayfası Değişikliği!
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri

iOS WhatsApp Ana Sayfası Değişikliği!

0

Mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın iOS sürümünde kısa bir zamanda yeni bir değişim gerçekleşecek. Uygulama yeni bir anasayfaya kavuşacak. iOS WhatsApp Ana Sayfası Değişikliği!

iOS WhatsApp Ana Sayfası Değişikliği!

iOS WhatsApp Ana Sayfası Değişikliği!

Artık mesajlaşma uygulaması denildiği zaman ilk akla gelen isimlerden biri WhatsApp oluyor. Uygulama hem iOS’ta hem de Android’te oldukça popüler. Her ne kadar geçen yıldan beri gizlilik konusunda güvenilmez anlar yaşasa da hala büyük popülerliğe sahip. Şimdi ise uygulama hakkında yeni bir haber geldi. Uygulamanın iOS kullanıcıları ileriki günlerde WhatsApp’ı açtığında daha farklı bir arayüzle karşılaşacak.

Bildiğiniz üzere WhatsApp’a gelecek özellikleri WABetaInfo önceden haber vermekte. Şimdi ise verdiği habere göre beta kullanıcılarının bazılarının WhatsApp ana sayfasında değişiklikler mevcut. Henüz tüm beta kullanıcılarının bile deneyemediği özelliğin geliştirilme aşamasında olduğu bilinmekte. Söz konusu güncelleme ile WhatsApp’ın iOS’taki ana sayfasında ‘Yeni Grup’ ve ‘Toplu Mesaj’ seçenekleri kaldırılıyor.

Paylaşılan görselin sol tarafında ana sayfanın mevcut hali, sağ tarafında ise gelecek güncellemede olacak halini görünmekte. Ayrıca alt tarafta ise gelecek güncellemeyle kullanıma açılacak menü tasarımı yer almakta. Ancak söz konusu değişikliğin WhatsApp’a ne zaman geleceği belli değil. Tahminlere göre kısa bir zaman içinde gelmesi beklenmekte.

Peki siz bu yeni ana sayfa hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca WhatsApp platformunu kullanmakta mısınız? Ek olarak alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap