Intel’e Güncelleme Geldi! Artık Windows 11’e Hazır

Intel’e Güncelleme Geldi! Artık Windows 11’e Hazır

0

Popüler teknoloji şirketi Intel yeni grafik sürücüsünü yayınladı. Söz konusu olan yeni sürücü Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 11 ile uyumlu. Intel’e Güncelleme Geldi! Artık Windows 11’e Hazır

Intel’e Güncelleme Geldi! Artık Windows 11’e Hazır

Intel'e Güncelleme Geldi! Artık Windows 11’e Hazır

Dev teknoloji şirketi Intel, grafik sürücüsünün 30.0.100.9684 sürümünü yayınladı. Söz konusu olan yeni sürümde göze çarpan detay Windows 11 desteği olmakta. Ayrıca yeni sürücü ile birlikte F1 2021 için destek mevcut. Ek olarak da Call of Duty: Warzone için optimizasyonlar içermekte.

Yeni grafik sürücüsünün özellikleri arasında Iris Plus Graphics veya üstü ile 10. Nesil Intel Core işlemcilerde Windows 11 Microsoft Auto HDR özelliği desteği yer almakta. Ayrıca paylaşılan diğer güncelleme notlarında söz konusu sürücünün çeşitli Windows 10 sürümlerinin yanında Windows 11 Ekim 2021 Güncellemesini desteklediği belirtilmekte.

Windows 11 yakın zamanda kullanıma sunulmayacak. Fakat buna rağmen şimdiden sürücü destekleri gelmekte. Ayrıca bu desteklerin içinde Intel de artık yer almakta. Ayrıca Windows 11’in yeni betası, birçok kalite iyileştirmesiyle Geliştirici Beta Kanalı’nda Windows Insider’lar için kullanıma sunuldu. Fakat Beta 3, Windows 11’e yapılan üçüncü güncelleme oldu ve bir dizi hata düzeltmesi ile grafik iyileştirmeleri yapıldı.

Peki siz bu güncelleme hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca Intel işletim sistemini kullanmakta mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir