İnstagram Hikayelere Gizlice Bakma | İnstagram Gizlenme

İnstagram Hikayelere Gizlice Bakma | İnstagram Gizlenme

2
İnstgaram Hikayelere Gizlice Bakma
İnstgaram Hikayelere Gizlice Bakma

Bu gönderim de sizlere instagram da gizli bir şekilde hikayelere bakma, İnstagram hikayesine gizlice bakma, İnstagram gizlice hikayeye bakma uygulaması, İnstagram Story gizlice bakma iOS, İnstagram’da hikayelere görünmeden nasıl izleyebilirim ? İnstagram’da gizli olarak hikayeleri görüntüleyebilir miyim? İnstagram’da hikayeleri gizli olarak programsız izleyebilirim miyim? Bu sorularının cevapları bu gönderide tamamen cevaplanacaktır.

İnstagram günümüzde en aktif olarak kullanılmaya başlanan sosyal medya platformu oldu. Bu platform da insanlar bir birini gizlice stalklamaya çalışıyorlar. Sevdiklerini oluyor veya merak ettikleri kişiler ola biliyor illaki. Bu durumlarda instagram hikayelere gizlice bakmayı bilmeyenler ola biliyor. İnstagram gizlice hikayelere bakma veya İnstagram gizli profilleri görme üzerine bir çok site var ama bir çoğu çalışmıyor. Bazı sitelerin amacı sizlerin şifrelerinizi, bilgilerinizi alıp başka siteler vermek. Biz sizler için araştırdık. Aktif olarak kullandığımız siteler ve güvenli olanları sizlere göstermek istedik.

Paylaşılan hikayeleri veya gönderileri takip eden insanlar göre bilmekte. Takip etmek için de hesap gizli ise takip isteği atmanız lazım. Eğer gizli ise de gizli profilleri de görmek için bir site bulunmakta hepsini sizlere tek tek anlatacağım. Bu siteler tamamen kendim denedim kendi üstümde test etmiş oldum.

İnstagram gizli hesapların hikayesine bakma

Bir hesabı takip etmeden hikayelerine hatta gönderisini göre bilirsiniz. Bunları çok kolay bir şekilde yapa bilirsiniz.

İlk yapmanız gereken burada ki siteye gitmeniz.

Orada instagram hesabınız ile giriş yapmanız lazım. Bu hesabın hiç takipçisi de olmaya bilir. Sahte hesap gibi durmaması için saçma sapan profil ve fotoğraf paylaşsanız yeterlidir. Bunları yaptıktan sonra ise uygulamaya giriş yapın. Uygulama içerisinde gizli hesapları görme kısmına basın, orada ise bakacağınız hesabın kullanıcı adını yazın ve hesabı bulun üstüne tıklayın. Artık o hesapla ilgili her şeye baka bilirsiniz.

instagram hikayelere gizlice bakma

Normal bir instagram hesabı kullanarak, takip ettiğiniz hesaba da gizli bir şekilde hikayelerine baka bilirsiniz. Bu yolda tamamen güvenlidir.

Yapmanız gereken buradan instagram plusu indirmeniz.

Telefonunuzda normal instagram da dura bilir. İndirin ve giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra kendi profil kısmınıza girin, sağ üste 3 çizgiye tıklayın, aeroinsta ayarlarına girin, gizlilik kısmında Hikayeleri gördüğümü gizle yazacaktır. Onu yaptıktan sonra kimin hikayesine bakarsanız bakın asla gözükmezsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Merhaba. Youtube Muhammet Koç kanalının içerik üreticisiyim. diyobi.com sitesi üzerinde içerik üretmekteyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. Sorunsuz çalıştı teşekkürler :)

 2. Geçenlerde gizli hesaba bakma için girdim ve gerçekten oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir