İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. 27 GB boyutundaki Fallout New Vegas Modu Yayınlandı

27 GB boyutundaki Fallout New Vegas Modu Yayınlandı


Fallout New VegasObsidian Entertainment‘ın geliştirdiği bir Rol Yapma Oyunu (RYO). Fallout New Vegas bünyesinde bulunmakta olan oyun motoru dolayısıyla modlanmaya fazlasıyla müsait bir oyun. Geçtiğimiz gün yayınlanan bu yeni oyun modu, oyunun kendisini şimdiden geçmiş gözüküyor. 27 GB boyutundaki Fallout New Vegas modu yayınlandı.

27 GB boyutundaki Fallout New Vegas Modu Yayınlandı

27 GB boyutundaki Fallout New Vegas Modu Yayınlandı

The Frontier modu oyuna ekstradan 35 saat oynanış süresi ekliyor. Yıllardır toplulukta bulunan üyeler tarafından geliştirilmişti. Mod, Fallout New Vegas‘a sıfırdan bir sürüş sistemi dahil etmiş oluyor. Yeni modu geliştiren topluluk oyuna sıfırdan araç eklemesi yapmışlar ve bunun için sürüş sistemi de geliştirmişler. Söz konusu modla birlikte oyuna 150’den fazla yeni silah ekleniyor.

Yeni araçta olduğu gibi yeni eklenen silahların kaplamaları ve görsel efektleri de geliştirici topluluk tarafından sorunsuz ve kaliteli bir şekilde hazırlanıp tasarlanmış. Mod olmasına rağmen geliştirici topluluk performans konusunda da oldukça iyi. Mod 60 fps‘de çalışıyor ve belirli yerlerde 60 fps‘nin altına düşüyor. Mod, performans kayıpları yaşamamak için güçlü bir CPU‘ya ihtiyaç duyuyor.

Fallout New Vegas Modu ile ilgili gündemde pek çok yorum bulunurken bir çok oyunsever yeni moddan gayet memnun. Geliştirici topluluğun güzel ve kaliteli bir iş çıkarttığını düşünenler bir hayli fazla. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz. Konu ile ilgili düşüncelerinizi alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Fallout New Vegas: The Frontier modunu indirmek için NexusMods sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Medet Kepece

    ŞU AMERİKALILAR VE DİĞER YABANCILAR NASIL OYUNLAR YAPIYORLAR AMA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir