Instagram Takipçi ve Beğeni Arttırma Yolları

Instagram Takipçi ve Beğeni Arttırma Yolları

0

Günümüzün vazgeçilmezi olan internet ortamında en sevilen platformlardan biri Instagramdır. Instagram da açılan hesaplar, paylaşılan resimlerle binlerce insana ulaşmak mümkün. Tabi bu kadar insana nasıl ulaşabileceğinizi bilmeniz çok önemli. Bu yazımızda sizlere Instagram’da nasıl Takipçi ve Beğeni arttırılır bundan bahsetmek istiyorum.

Alt kısımda maddeler halinde anlatacağım konuları sizlerde sırayla yapar ve yapmaya devam ederseniz, emin olun takipçi sayınız hızlı bir şekilde artmaya başlayacaktır.

1) Belirli Bir Konuda Hesap Açma

Ne kadar basit gözükse de ne ile ilgili hesap açacağınız çok önemli. Kafanızda bir konu belirleyin ve her gün bu konuda neler paylaşabilirsiniz, insanların dikkatini nasıl çekebilirsiniz ile ilgili soruları kendinize sorun.


2) Gönderi ve Hikaye Paylaşma

Hesap açma işlemi gerçekleştirdikten sonra yapmanız gereken en önemli şey eğer mümkünse ki mümkün olmasını sağlayın, her gün en az 2 gönderi paylaşmaya çalışın. Gönderinin altına kısa yazılar yazarak etiket koymaya da özen gösterin. Hikayelerinizi günde 1-2 tane olmak üzere paylaşmayı da unutmayın.

3) Etiket Belirleme

Sizlere tavsiyem ilk başlarda alt kısımda vereceğim etiketleri kullanmanız olacak. Bu etiket topluluğu sayesinde 1 takipçiniz bile olsa gönderiniz en az 35-40 beğeni alacaktır. Örneklerini diyobicom instagram hesabında görebilirsiniz.

Etiketler: #autolike #takipleş #gainwithmchina#takipçikazan #sigodevolta  #chuva #sdv#geritakip  #public #chuvadelikes30k#aktiv #beğeni #takipet #sdvtodos #aztagram#seguesigodevolta #followtrick #gaintrick #takipte#rfr  #rtb #takipcikazan #aktivler#takipp #takipleş #takipçikazan#sigodevolta #gaintrick #chuva #sdv #geritakip #chuvadelikes  #aktiv #beğeni #takipet#seguesigodevolta #gaintrick #takipte #rfr #gainpost #rtb#takipcikazan #aktivler #takipp #takipleş#takipçikazan #sigodevolta  #geritakip #aktiv #takipet  #aztagram#seguesigodevolta #followtrick #gaintrick #takipte#rfr  #rtb #takipcikazan #aktivler#takip #takipleş #takipcikazan #gaintrick #sdv#geritakip #chuvadelikes #chuvadelikes30k#aktiv #beğeni #takipet #seguesigodevolta#followtrick #gaintrain#takipte #rfr #gainpost #takipçikazan#aktivler #takipp #gainparty #takipleş#takipcikazan #sigodevolta#gaintrick #chuva #geritakip#chuvadelikes #aktiv#beğeni #takipet #aztagram#seguesigodevolta #followtbeyen

4) Takipçi Arttırma

Takipçi kasma işi biraz zor olmakla beraber emek verdikçe yapılabilen bir konu. Öncelikle ilk 3 adımı izledikten sonra bu aşamaya gelmenizi tavsiye ederim. Yapmanız gereken şey #takipçi #takipçikasma gibi etiketleri takip ederek gönderilerin altına yapılan ”gt, beğeni, takip” gibi yorumları belirlemek ve o kişileri takip etmek. 

Bunun yanında sizlerde fazla abartmadan, her gönderinin altına 1-2 tane gt yazabilirsiniz. Bu aşamada biraz canınız sıkılabilir çünkü çoğu kişi sizi geri takip etmeyecektir ama merak etmeyin zamanla işlerinizi yoluna koyarsınız.


5) Takipçi ve Beğeni Kasma Yolları

A1: Instagram üzerinde takipçisi yüksek yüzlerce hesap bulunmakta. Bu hesapları takibe alıp gönderilerinin altlarına komik veya konuyla alakalı yorumlar yaparak insanların dikkatini çekmeye çalışabilirsiniz.

B1: Pek tavsiye etmesem de google a instagram takipçi arttırma tarzında yazı yazıp aratırsanız ücretsiz takipçi ve beğeni yollayan siteler göreceksiniz. Fake hesap açarak bu sitelere üye olabilir ve kendi istediğiniz hesaba takipçi ve/veya beğeni yollaya bilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir