Instagram Takibi Bırakanları Görme Uygulaması!

Instagram Takibi Bırakanları Görme Uygulaması!

0

Popüler sosyal medya platformlarının yaptığı gibi Instagram’da takibi bırakanları bizlere söylememekte. Unfollow edenleri eminim ki sizde bizim gibi sevmiyorsunuzdur. Takipçi konusunda takıntılı olan veya sadece bilme isteyenler için pek çok uygulama bulunmakta. Instagram takibi bırakanları görme uygulaması, instagram takibi bırakanları görme apk ve instagram takip bırakanları gör için sizlere bu yazıyı hazırladık.

Ayrıca instagram gizli hesapları görme ile ilgili de yazımızı inceleyebilirsiniz.

Instagram Takibi Bırakanları Görme

Instagram takibi bırakanları görme

Instagram’da takibi bırakanları (unfollow eden kullanıcıları) takip etmek diye bir olay yok zira diğer sosyal medya uygulamaları gibi Instagram, size geri takip etmeyenlerin bilgisini vermemekte. Siz de eğer sosyal medya mecralarındaki takipçi sayısına takıntılı biriyseniz, takip ettiğiniz birinin sizi takipten çıkması durumunda bu kişiyi öğrenmek isteyebilirsiniz.

Instagram takibi bırakanları görmek için sizlere hazırlanmış uygulamalar mevcut. Söz konusu uygulamaları indirerek sizlerde instagram takibi bırakanlar görme işlemini rahatça yapabileceksiniz.

İnstagram Takibi Bırakanları Bulmak İçin Yöntemi

Takibi bırakanları bulabilmeniz için birçok üçüncü parti uygulaması bulunmakta. Hem Android hem de iOS kullanıcıları için bu tarz uygulamalar mevcut. Ancak şimdiden belirtmeliyiz ki bu yöntemleri kullanma tamamen size kalmış. Uygulamalar üçüncü kişiler tarafından yapıldığından güvenlik ne derece bilemeyiz. Fakat yine de kullanıcı yorumlarını göz önüne alarak sizlere instagram takip bırakanları görme uygulama sunmaktayız.

iPhone’da (iOS) takibi bırakanları öğrenmek için: Buraya

Android’de takibi bırakanları öğrenmek için: Buraya

Yukarıdaki linkte bulunan uygulamaları indirin. Sonrasında Unfollowers kısmından kimin Instagram takibi bıraktığını, New Followers kısmından kimin yeni takip ettiğini görebilirsiniz.

Instagram Takibi Bırakanlar Uygulaması Gerçek mi?

Bu yöntemi geçtiğimiz aylarda kişisel hesabımızdan bizde denemiştik. Tabi ki her instagram takibi bırakanları görme uygulaması gerçek ve güvenilir değil. Fakat bizde herhangi bir sorun yaşanmadı ve uygulamayı kullanan kişilerin çoğunluğu sorun yaşamadı. Bu tarz uygulamalarda bu ölçümü göz önünde bulundurabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir