Instagram Czn Burak Hamlesi Görenleri Şaşırttı

Instagram Czn Burak Hamlesi Görenleri Şaşırttı

0
Instagram Czn Burak Hamlesi, Czn Burak tepside etli yemek.

Instagram, resmi hesabından Czn Burak hamlesi. Görmeye çok alışık olduğumuz güler yüzlü aşçı Czn Burak, Instagram tarafından takip etmeye başlanıp hikayesinde kendisine yer verildi.

Instagram’da her geçen gün takipçisi artan Czn Burak, en fazla takipçili hesaplar arasına girmeyi başardı. Daha önce ülkemizde kimseyi takip etmeyen Instagram resmi hesabından takip edilmeye başlandı. Instagram’ın anlık olarak 340 milyon takipçisi bulunuyor. Son dönemde koronavirüs nedeniyle yaptığı insani yardımlarla çokça hakkından söz ettiren 15 milyon takipçili Czn Burak’ı takip etmeye başladı.

Instagram Czn Burak Hamlesi

Instagram Czn Burak Hamlesi, takip etmesinin dışında bir de attığı hikayede ünlü isme yer verdi. Genelde yemek videoları üreterek büyük bir kitleye ulaşan Burak Özdemir’in sebze doğradığı videosunu paylaşan Instagram,“@cznburak’la Doğrama 101” etiketini paylaştı.

Deposundaki Malları İhtiyaç Sahiplerine Dağıttı

Czn Burak, geçtiğimiz günlerde herkese örnek olacak bir davranışa adım attı . Deposunda bulunan tüm gıda ürünlerin hijyen kullarına uyarak kutulayıp ihtiyaç sahiplerine dağıtmıştı. Bu davranışından sonra Twitter üzerinden trend olup hakkında bir çok güzel yorumlar yapılmasına neden olmuştu.

Czn Burak, bu davranışları dışında, arabasına doldurduğu köpek mamalarıyla sokak hayvanlarını da doyuruyor. Suratında sürekli bir gülümsemeyle tanıdığımız bu genç arkadaşımızın kendisine ait bir restoranı bulunuyor.

Instagram, 340 milyon kişi tarafından takip edilmesine karşın çok az sayıda hesabı takip ediyor. Bu takipçiler arasında Facebook, Elton John, Shakira, Mark Zuckerberg gibi seçkin hesaplar bulunuyor. Czn Burak ise bu listeye ilk Türk olarak adını altın harflerle yazdırdı.

Czn Burak Teşekkürler

Hem yardım severliği hemde hayvan severliğiyle gönlümüze taht kuran Czn Burak’a bizde teşekkür ediyor, ilerleyen zamanlarda elimizden geldiğince desteğimizi göstermek istiyoruz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir