Instagram AR Filtreleri Özelliği! Yeni Denenmeye Başlandı

Instagram AR Filtreleri Özelliği! Yeni Denenmeye Başlandı

0
Instagram AR Filtreleri Özelliği

Son zamanlarda Instagram’ın AR filtreleri ile ilgili bilgiler gündemi pek meşgul etmiyordu. Geçtiğimiz gün Instagram AR filtreleri için yeni bir özelliği denediği belli oldu.

Mobil uygulama geliştiricilerinden Twitter üzerinden ilginç bir paylaşım yapıldı. Instagram’ın bir özellik üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Etkileşimli artırılmış gerçeklik efektleri için bazı iş birliği araçları getirmesinin muhtemel olduğunu anlaşıldı. Konu ile ilgili Twitter paylaşımlarında bazı ekran görüntülerine yer verildi.

Instagram AR filtreleri ”etkileşimli” hale gelecek gibi

Instagram bir süre önce, Polaroid AR Etkisi, AR lensi, Luke Hard’ın Delorean AR deneyimi, Notre-Dame AR efekti, GTA III AR deneyimi, AR Game Angel Wings gibi farklı filtreleri kullanıcılara sundu.

Instagram Arttırılmış Gerçeklik araçlarını tanıttı. Arttıtılmış gerçeklik için daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için çalışmalar hali hazırda mevcuttu. Ama yine de teknoloji devleri AR gözlükleri ve diğer cihazları geliştirirken, Instagram da bunlara uyumlu araçlar geliştirmeye tüm hızıyla devam ediyor.

Kullanıcılar için etkileşimli AR deneyimi için iş birliği kontrolleri getirmek için yeni özellik getirmeyi planlıyor. Paluzzi’nin yayınladığı ekran görüntülerine göre, bu yeni bir AR efekti seçeneği kullanıcılara ekstra hizmet sunmayı amaçlıyor.

Bu yeni özellik kullanıcılar arası etkileşimi arttıracak. Instagram’ın işlevselliğini artırabilir. Söz konusu olan bu özellik ile ilgili resmi olarak bilgiler paylaşıldığı zaman daha iyi bilgiler edinebileceğiz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Üzerinde çalışılan özellik ile ilgili fikirlerinizi alt kısımdan yorum yapabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir