Huawei Watch Fit Özellikleri Ve Fiyatı Öğrenildi!

Huawei Watch Fit Özellikleri Ve Fiyatı Öğrenildi!

0
Huawei Watch Fit Özellikleri

Huawei Watch Fit özellikleri, olarak geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülecek olan Stia adlı bir akıllı saat üzerinde yoğunlaştığı öğrenildi. Kısa süre önce, özellikleri, fiyatı ve görselleriyle beraber çevrimiçi bir şekilde ortaya çıktığı için Watch Fit hakkında daha fazla bilgi ediniyoruz.

Huawei Watch Fit çapraz olarak 1,64 inç ölçtüğü söylenen uzun bir ekrana sahipken bu boyutları görüntülerden de inceleyebilirsiniz. 456×280 piksel çözünürlüklü bir AMOLED paneldir ve ekran parlaklığını otomatik birşekilde kontrol etmek için ortam ışığı sensörleri de mevcut olacak.

Watch Fit, suya dayanıklılığı 5ATM’ye kadar olacak ve pili 10 güne kadar kullanıcılara kolaylık sağlayacak. Akıllı saat, Android 5.0+ ve iOS 9.0+ cihazlarla uyumlu olacak ve bir GPS, İvmeölçer ve Barometreye sahip olacak.

Huawei Watch Fit Özellikleri Ve Fiyatı Öğrenildi

Watch Fit tüm özelliklerinin yanında arka tarafta bulunan kalp atış hızı sensörü,uyku kaydı ve aktivite takibi ile birlikte kullanıcılarla buluşacak. Kaynak, yürüyüş, koşu, yüzme ve ayrıca kapalı ve açık bisikletleri gözlemleyebileceğini söylüyor. Akıllı saat, stres testleri ve nefes egzersizleri ile birlikte geliyor.

Akıllı saatin sağ tarafında, mikrofon için olabilecek üstte bir delik bulunan hap şeklinde bir fiziksel düğme vardır. Kaynak, Watch Fit’in Eylül ayında 119 € ‘luk bir fiyat etiketiyle piyasaya çıkacağını söyledi. Yani Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenen IFA 2020’de resmi hale geldiğini görebiliriz.

Huawei Watch Fit özellikleri ve fiyatı hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir