Harry Potter Mobil Oyun! Yeni Mobil Oyun Tanıtıldı


Harry Potter Mobil Oyun

Harry Potter mobil oyun: Puzzles & Spells, Zynga’nın Warner Bros. Interactive Entertainment iş birliğiyle geliştirdi. Oyununun tanıtım videosu kısa süre önce yayınlandı.

93/4 peronu, Hogwarts treni, Diagon Yolu, Hogwarts’ın hareket eden merdivenleri gibi Harry Potter evreninin iyi bilinen öğelerinin göründüğü tanıtım videosunda oyuncular, oyun boyunca ziyaret edecekleri yerlerin bir kısmını önceden görebilecek.

Zynga’nın yayıncılık bölümü başkanı Bernard Kim; oyunla ilgili olarak Filipinler gibi ülkelerde testlerin sürdüğünü ve kullanıcılardan gelecek geri dönüşe göre oyunun yayınlanma tarihinin netleşeceğini söyledi.

Harry Potter Mobil Oyun Tanıtıldı

Zynga CEO’su Frank Gibeau, oynayanlardan gelecek geri dönüşlere göre oyunu yılın ikinci yarısında yayınlamayı planladıklarını belirtti. Bernard Kim ise Gibeau’nun sözlerine ek olarak Harry Potter hayranlarının oyunun resmi çıkış tarihini beklemeleri gerektiğini söyledi.

Oyun hakkında bilgi verdikleri ve görsel sundukları için azarlandıklarını vurgulayan Kim, bu formattaki ilk Harry Potter oyununu geliştirdiklerini ve tanıtım videosunda Harry Potter serisinde yer alan unutulmaz an ve karakterlerin bulunduğunu söyledi.

Warner Bros ile yaptıkları ortaklık ile ilgili olarak Kim; çok heyecanlı olduklarını ve dünya genelindeki Harry Potter hayranları için inanılmaz nostalji ve hafıza duygularını geri getiren tüm bu inanılmaz anları getireceklerini söyledi.

Henüz çıkış tarihi belli olmayan Harry Potter: Puzzles & Spells, ilerleyen zamanlarda AppStore, Google Play ve Amazon Kindle kullanıcılarının beğenisine sunulacak.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Kötü Kötü
4
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
4
Eğlenceli
İlginç İlginç
3
İlginç
Aşk Aşk
1
Aşk
Korkunç Korkunç
5
Korkunç
Başarılı Başarılı
13
Başarılı
Lol Lol
4
Lol

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir