1. Ana Sayfa
  2. Telefon
  3. Hangi Yeni Redmi Modelleri MIUI 12.5 Güncellemesi Alacak?

Hangi Yeni Redmi Modelleri MIUI 12.5 Güncellemesi Alacak?


Son zamanlarda adını duyurmayı başarmış teknoloji şirketi Xiaomi bildiğiniz üzere yeni bir güncelleme üzerinde çalışmakta. MIUI 12.5 adı verilen yeni güncellemesi, bazı yeni model Redmi’ye daha gelmekte. Hangi Yeni Redmi Modelleri MIUI 12.5 Güncellemesi Alacak?

Hangi Yeni Redmi Modelleri MIUI 12.5 Güncellemesi Alacak?

Hangi Yeni Redmi Modelleri MIUI 12.5 Güncellemesi Alacak

Popüler teknoloji şirketi Xiaomi’nin bütçe dostu telefonlar üreten kardeş şirketi Redmi, telefonlarında MIUI arayüzüne yer vermekte. Ayrıca kullanıcıları tarafından söz konusu olan arayüzü hakkında başarılı geri dönüşler olmakta. Ancak şirket MIUI 13 ile yola devam etmek yerine bir süre MIUI 12.5 güncellemesi üzerinde duracağı bilgisini vermişti. Bu sebeple de cihaz kullanıcıları cihazlarına bu güncellemenin gelip gelmeyeceğini merak etmekteler. Şirket kullanıcılarını merakta bırakmayarak MIUI 12.5’e güncellenen yeni Redmi cihazları açıkladı.

Bildiğiniz üzere MIUI 12 le birlikte tasarım konusunda büyük bir değişim görmüştük. Şirket söz konusu olan değişimin üzerine birçok yeni özellik daha ekleyerek kendini geliştirmekte. Son olarak da MIUI 12.5 adında yeni bir sürümü duyurdu.

Güncellemeyi alan Redmi telefonlar arasına şu modellerin katıldığı bilgisi paylaşıldı:

  • Redmi Note 10, Redmi 8, Redmi 8A, Redmi 7A

Ayrıca söz konusu olan modellerin ülkemizde de başarılı bir şekilde satışları mevcut. Yayımlanan güncellemeler Global Stable etiketine sahip olmakta. Ancak EU rom hayranlarının bu güncellemeyi EU olarak yükleyebilmeleri için önce Çin ROM’unun çıkması gerekmekte.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Ayrıca Redmi model cihazları kullanmakta mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap