Halo Infinite Discord Entegre Oluyor!
 1. Anasayfa
 2. Oyun Haberleri

Halo Infinite Discord Entegre Oluyor!

1

2021 yılının sonbahar mevsiminde çıkması planlanan Halo Infinite, Discord entegrasyonu ile birlikte gelecek. Oyuncular başta olmak üzere biçok kullanıcının gözdesi olan Discord’un söz konusu oyun sayesinde popülerliğini arttırması planlanlanmakta. Blog gönderisi sayesinde Discord’un söz konusu oyuna katacağı özellik duyurulmakta. Entegrasyon PC, Xbox Live ve Steam platformları için geçerli olacak. Halo Infinite Discord Entegre Oluyor!

Halo Infinite Discord Entegre Oluyor!

Halo Infinite Discord Entegre Oluyor!

Discord entegrasyonu sayesinde arkadaşlarınızın lobisine ve oyununa katılabileceksiniz. Arkadaşınız hangi platformda olduğuu önemli olmaksızın oyununa katılabileceksiniz. Discord’daki uzun süredir olan bu özelliğin Halo Infinite oyunu için de geleceği bilgisi oyuncuları sevindirdi. Ayrıca söz konusu blog yazısında Halo Infinite‘in PC sürümü ile ilgili bilgilere de değinilmekte.

Oyuncuları sevindirecek olan bir diğer özellik de Halo Infinite’ın çapraz platform desteğine sahip olma durumu. Söz konusu oyuna PC ile oynayan oyuncular Xbox’taki arkadaşları ile aynı lobiye girebilir ve birlikte oynayabilir.  Halo Infinite, PC platformuna özel ultra geniş ve süper ultra geniş ekranlar için bir desteğe, çok çeşitli grafik seçeneklerine sahip olacak.

Ayrıca oyunun geliştirici ekibi PC deneyimini daha iyi hale getirmek için Halo PC topluluğuyla birlikte çalışıyor. Blog gönderisinde PC oyunlarının geleceğinin daha parlak olduğu vurgulanmakta. Xbox Game Studios ve Bethesda hem PC hem de Xbox için oyun geliştirmeye devam edecek. Halo Infinite oyunu bu sonbaharda PC, Xbox One ve Xbox Series X|S için çıkış yapacak.

Peki siz bu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. 2 sene önce

  Ben çok beğendim ,güzel olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir