Halo 3 Bilgisayarlarda İlk Kez Yerini Alıyor

Halo 3 Bilgisayarlarda İlk Kez Yerini Alıyor

0
'Halo 3' Bilgisayarında İlk Kez Yer Alacak

Halo 3 Bilgisayarında İlk Kez Yer Alacak. Tüm oyuncular ve hayranlar, 13 yıllık bir bekleyişten sonra nihayet PC için optimize edildiği haberiyle müjdelendi. Başlangıçta 2007 yılında piyasaya sürülen Xbox 360 konsolu için tanıtıldı. Bungie tarafından oluşturulan ve Microsoft Game Studios tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı oyunudur.

Duyuru ile ilgili bilgiler

Resmi açıklamada, “Master Chief’in ikonik yolculuğu, PC için yapılmış ve her oyunun zaman içinde dağıtıldığı tek bir entegre deneyimde toplanan altı oyun içeriyor. İster uzun zamandır hayran olun ya da ilk kez Spartan 117 ile tanışın, Master Chief Collection kesin Halo oyun deneyimi. ”

Orijinal Xbox 360 Halo 3 gibi, PC sürümü de 11 görev, 24 çok oyunculu harita ve Master Chief Collection’daki diğer oyunlara benzer ‘tam güncellenmiş’ bir ilerleme sistemi ile sunulacak. PC oyuncularının Microsoft Store veya Steam’den satın almaları veya Microsoft’un PC için abonelik hizmeti Xbox oyun kartıyla ücretsiz oynaması sağlanacaktır. PC için Halo 3 optimizasyonu, 4K UHD çözünürlüklere ve 60 fps’ye kadar destek anlamına gelir.

Raporlara göre, diğer temel PC ayarları özelleştirilebilir fare ve klavye desteğini, FOV özelleştirmesini ve ultra geniş ekran desteğini içerir. Sözde, altı oyunun tümü için, Koleksiyonun fiyatı 40 ABD dolarıdır ve oyun başına bireysel fiyat henüz listelenmemiştir. Halo Reach’in piyasaya sürülmesine ve PC’deki ilk iki Halo oyununa benzer şekilde, bu gelişmiş bağlantı noktası PC’ler, klavye ve fare kontrolleri için daha yüksek bir grafik doğruluğuna sahiptir.

Oyunu bir PC’de oynayabilmek için, Windows 7 veya daha yeni bir sürümü çalıştıran bir oyuna ihtiyacınız olacak. Ayrıca, en az bir Intel Core i7-975 veya AMD A12-9800 APU, 2GB RAM ve GeForce GTS 450 veya Radeon R7 grafik kartı ambalajlaması gerekiyor. Ayrıca Halo 3’ü cihazınıza takmak için 55 GB sabit disk alanı depolama alanına ihtiyacınız olacaktır.

Halo 3 Oyunu Hakkında

Halo 3 Oyunu Hakkında

Halo serisinin üçüncü bölümü olan Halo 3, oyun 2001’in Halo: Combat Evolved’de başlayan hikaye yayını tamamladı ve 2004’ün Halo 2’sinde devam etti. Halo 3’ün hikaye merkezleri yirmi altıncı yüzyıl insanlık arasındaki yıldızlararası savaşta, Sözleşme olarak bilinen yabancı ırklar ve yabancı parazit Tufan. 2007’de piyasaya sürülen oyun, Xbox 360 ve o yılın en çok satan video oyunu için sistem satıcısı oldu.

Oyuncu, Sözleşme ve Tufan ile savaşırken sibernetik olarak geliştirilmiş bir süper-süper usta olan Usta Şef rolünü kazanır. Oyunda, kaydedilmiş oyun filmlerinin, dosya paylaşımının ve oyuncunun değişiklikler yapmasına izin veren bir yardımcı program olan Forge harita düzenleyicisinin yanı sıra serinin önceki başlıklarında bulunmayan silahlar, araçlar ve oyun oynama öğeleri bulunur. çok oyunculu seviyelere.

Genel olarak, oyun Forge ve çok oyunculu tekliflerin güçlü özellikler olarak seçilmesiyle eleştirmenler tarafından takdirle karşılandı; Bununla birlikte, bazı değerlendiriciler tek oyunculu yönleri, özellikle de komplo ve kampanya düzenini eleştirdi. Oyun genellikle tüm zamanların en iyi video oyunlarından biri olarak listelenir. Oyunun ön yüzü olan Halo 3: ODST, Eylül 2009’da dünya çapında piyasaya sürüldü. Kasım 2012’de piyasaya sürülen bir devamı olan Halo 4, yeni stüdyo 343 Industries tarafından geliştirildi. Halo 3, Kasım 2014’te Xbox One için Master Chief Collection Halo: Master Chief Collection kapsamında yeniden yayınlandı.

Yeni bir kafatası veya oyun değiştiricileri, Halo 3’ün en önemli yeni üyesi olacak.

Bildirildiğine göre, Halo serisinin altıncı ana bölümü olan Halo Infinite, Microsoft’un 24 Temmuz 343 Industries tarafından Xbox Games Studios etkinliği sırasında gösterildiğini doğruladı. Bu yılın sonunda serbest bırakılması bekleniyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir