Guild Wars 2 Steam’de! 8 Yıl Aradan Sonra Geliyor
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

Guild Wars 2 Steam’de! 8 Yıl Aradan Sonra Geliyor

+ - 0
Guild Wars 2 Steam'de

Ücretsiz bir oyun olan ve çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu Guild Wars 2 Steam’de geliyor. 8 yıl aradan sonra verilen bu karar oyuncuları fazlasıyla memnun etti. Kasım ayının başlarında oyun platformda yerini alacak.

Guild Wars 2, ArenaNet tarafından geliştirildi. Ücretsiz bir devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu olarak kısa sürede dikkatleri üzerine toplamış ve ciddi bir oyuncu kitlesine sahip olmuştu. Bu yılın Kasım ayında oyun, çıkışından sekiz yıldan fazla zaman geçtikten sonra Steam’e gelecek.

Sevilen rol yapma oyunu Kasım ayında yalnızca Steam’e gelmekle kalmayacak, End of Dragons da 2021 yılında onu takip edecek. Bu gelişme ile birlikte oyun daha kaliteli ve daha çok içerikle oyunculara sunulacak.

Guild Wars 2 Steam’de! 2 Kasımda yer alacak

Oyunun yapımcısı ArenaNet, Guild Wars 2’nin 8. yaşı için açıklamalar yaptı. Oyunculara yeni teklifler sunarken bu teklifler arasında Path of Fire paketinin Skimmer binekleri için yeni açılabilirler var. Bu sayede oyuncular su altına inebilecek. Path of Fire paketi de 4 Eylül’e kadar %50 indirimli olacak.

Mevcut durumda en önemli konu End of Dragons adı verilen üçüncü genişleme paketinin fragmanında bulunuyor. End of Dragons 2021 yılında piyasaya sürülecek. Sürülmesi ile birlikte oyuna Cantha adlı bölge de eklenecek. Bu gizemli ada ülkesi, oyun dünyasında 200 yıldan uzun bir süre sonra yeniden ortaya çıkmış olacak. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap