1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. GTA The Trilogy: The Definitive Edition Fiyatı Sızdırıldı

GTA The Trilogy: The Definitive Edition Fiyatı Sızdırıldı


Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition, Rockstar Games tarafından resmi bir açıklamayla duyuruldu. Bunun yanında çıkış fiyatı bilgisi de mevcut. Base.com’un internet sayfasından sızdırılan bir görüntüye göre güncellenen efsanevi serinin etiket fiyatı 70 Euro olacak. GTA The Trilogy: The Definitive Edition Fiyatı!

Grand Theft Auto (GTA) oyununun güncellenen versiyonu olan GTA Triology Definitive Edition paketini duyurmuştu. Şirket tarafından GTA Triology Definitive Edition fiyatı ve piyasaya çıkış tarihine dair bir açıklama yapılmamıştı.

Bir video oyun satış platformunun listesine göre Rockstar, GTA Trilogy remasterlara premium fiyat belirleyebilir.

GTA The Trilogy: The Definitive Edition Fiyatı Belli Oldu

GTA The Trilogy: The Definitive Edition

Oyunlarının tamamında görsel iyileştirmeler ve modern oyun geliştirmeleri ile bu yıl piyasaya çıkacağı duyurdu. Ancak GTA Definitive Edition koleksiyonunun satış fiyatını henüz duyurmadı. Oyun perakendecisi Base.com yenilenen GTA Definitive Edition koleksiyonu için ön siparişleri açan ilk şirket oldu. Base.com’un internet sitesinden alınan bir görüntüye göre GTA Definitive Edition koleksiyonu 70 Euro civarında fiyatı olacak.

Rockstar Games, Mart ayında “ABD’de en son 2005, 2006’da bir ön cephe fiyat artışının gerçekleştiğini, bu yüzden tüketicilerin buna hazır olduğunu düşünüyoruz.” Premium fiyatlandırma uygulama kararını duyurmuştu. Ancak yenilen paketin fiyatı ya da çıkış tarihi hakkında herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Yeni nesil fiyatlarla ilgili yayıncılar ortak bir zeminde buluşamadı. Bu yüzden net bir şey söylememek gerekmekte. Doğru olmasa da yeni koleksiyonun 65-80 Euro bandında değişeceği düşünülmekte. Henüz kesin bir fiyat belirlenmemiş olsa da tahmin edilen fiyatlara bakılırsa ülkemizde oldukça yüksek bir etikete sahip olacak.

Peki siz bu konuda ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap