GTA 6 çıkmadan rekor kırdı!

GTA 6 çıkmadan rekor kırdı!

0

Rockstar Games, Grand Theft Auto 6 olarak adlandırılacak yeni GTA oyununu bugün erken saatlerde tanıttı. GTA 6 fragmanı tarihini ele alan bir tweet ise Twitter’da (X) rekor kırdı. 1,9 milyondan fazla beğeni alan paylaşım, oyun dünyasında yeni bir sınır belirliyor.

GTA 6 fragmanı duyurusu 1,9 milyondan fazla beğeni aldı

1 Aralık tarihinde paylaşılan fragman duyurusu şimdiden Twitter’da rekor kırdı. Yazının yazıldığı sırada 1,9 milyon beğeni ve 500 binden fazla retweet aldı. Ayrıca 166 milyon kullanıcı tarafından görüldü. Bu, analizlere göre oyun dünyasının en çok etkileşim alan paylaşımı oldu.

GTA 6’nın birkaç yıldır aktif olarak geliştirme aşamasında olduğunu biliyoruz. Ancak Rockstar, sadece bu yılın başlarında çalışmaların “beklendiği şekilde devam ettiğini” söyleyen bir açıklamada bulundu. Geçtiğimiz Eylül ayında yaşanan büyük sızıntı, oyunun detaylarını ortaya koymuştu.

Yeni yapım, Vice City adı verilen Miami’nin kurgusal bir versiyonunda geçecek. GTA 5’te olduğu gibi birden fazla oynanabilir karakter içerecek. Ancak ilk kez GTA dünyasında bir kadın karakter olacağını da hatırlatmak gerekiyor.

Minecraft’ın ardından tüm zamanların en çok satan ikinci oyunu olan GTA 5, bu konuda beklentileri oldukça yükseltti. 190 milyondan fazla satış rakamına ulaşan oyun, 10 yıla yakın süredir zirveleri zorlamaya devam ediyor.

Bu da Rockstar’ın üzerinde GTA 6 için büyük bir baskı oluşturdu. Bir sonraki Grand Theft Auto macerasına dair ilk resmi bilgileri yukarıdaki fragman videosundan izleyebilirsiniz.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz

Kaynak: https://shiftdelete.net/gta-6-fragmani-tweet

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir