GTA 5’in PlayStation 4 Versiyonu ‘Spider-Man’ Modu Yayımlandı

GTA 5’in PlayStation 4 Versiyonu ‘Spider-Man’ Modu Yayımlandı

2
GTA 5'in PlayStation 4 Versiyonu

GTA 5’in PlayStation 4 Versiyonu ‘Marvel Spider-Man’ modu ücretsiz bir şekilde herkesin kullanımına sunulmuş durumda.

GTA 5‘in PlayStation 4 versiyonu için yayımlanan Spider-Man modu, oyuncuların çevreye ağ atarak sallanmasına, hedeflediği yeri ağ ile sarmasına, çeşitli nesnelerden baş aşağı sarkmasına, duvarlara tırmanmasına ve ağ ile araçları fırlatmasına olanak sağlıyor. Aynı zamanda oyuna özel dövüş aksiyonları da ekleniyor. Bunların tümü Marvel’ın Spider-Man oyununa göre uyarlanmış ve fazlasıyla eğlenceli olduğunu söylemeliyim.

Yeni çıkan bu mod ile oyunda Örümcek Adam olarak binalar ve cisimler arasında ağ ile atlamak mümkün. ‘Zıplama’ tuşuna tekrar basarak ağ ile sallanma iptal edildiğinde daha hızlı hareket edilebiliyor ve daha yükseğe ulaşılabiliyor. Ancak animasyonun daha gerçekçi görünmesini istiyorsanız yakın binalara ihtiyacınız olacak. Bu özelliğin ayarlardan iptal edilmesi de mümkün.  

GTA 5'in PlayStation 4 Versiyonu Ücretsiz olarak açıklandı ve spiderman ağıyla uçuyor.

Oyuncular, yayaları ‘Yakalama‘ tuşuna bastıktan sonra ‘Saldırı‘ tuşunu basılı tutarak yakalayabiliyor. Ayrıca ağ ile yakalanan bir hedefe tekme ile saldırı yapılabiliyor. Bu saldırı hedefe olan uzaklığa ve yüksekliğe bağlı. ‘Zıplama‘ tuşuna basılı tutarak hedefe gitme iptal edilebiliyor.

Duvardayken ağ tuşunu basılı tutarsanız Spider-Man‘ın koşarak binaya tırmanmasını sağlayabilirsiniz. Binanın tepesine yaklaşırken de öne ve yukarı doğru zıplaya biliyorsunuz.

Spider-Man keyfini sonuna kadar yaşatan bu modu sizlerinde kesinlikle oynamasını tavsiye ediyoruz. Bu mod hakkındaki sizin düşünceleriniz neler? Alt kısımdan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. BU SİTENİN OYUN YAYINLARINA AŞIRI DÜŞKÜNÜM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir