GTA 5’in PlayStation 4 Versiyonu ‘Spider-Man’ Modu Yayımlandı


GTA 5'in PlayStation 4 Versiyonu

GTA 5’in PlayStation 4 Versiyonu ‘Marvel Spider-Man’ modu ücretsiz bir şekilde herkesin kullanımına sunulmuş durumda.

GTA 5‘in PlayStation 4 versiyonu için yayımlanan Spider-Man modu, oyuncuların çevreye ağ atarak sallanmasına, hedeflediği yeri ağ ile sarmasına, çeşitli nesnelerden baş aşağı sarkmasına, duvarlara tırmanmasına ve ağ ile araçları fırlatmasına olanak sağlıyor. Aynı zamanda oyuna özel dövüş aksiyonları da ekleniyor. Bunların tümü Marvel’ın Spider-Man oyununa göre uyarlanmış ve fazlasıyla eğlenceli olduğunu söylemeliyim.

Yeni çıkan bu mod ile oyunda Örümcek Adam olarak binalar ve cisimler arasında ağ ile atlamak mümkün. ‘Zıplama’ tuşuna tekrar basarak ağ ile sallanma iptal edildiğinde daha hızlı hareket edilebiliyor ve daha yükseğe ulaşılabiliyor. Ancak animasyonun daha gerçekçi görünmesini istiyorsanız yakın binalara ihtiyacınız olacak. Bu özelliğin ayarlardan iptal edilmesi de mümkün.  

GTA 5'in PlayStation 4 Versiyonu Ücretsiz olarak açıklandı ve spiderman ağıyla uçuyor.

Oyuncular, yayaları ‘Yakalama‘ tuşuna bastıktan sonra ‘Saldırı‘ tuşunu basılı tutarak yakalayabiliyor. Ayrıca ağ ile yakalanan bir hedefe tekme ile saldırı yapılabiliyor. Bu saldırı hedefe olan uzaklığa ve yüksekliğe bağlı. ‘Zıplama‘ tuşuna basılı tutarak hedefe gitme iptal edilebiliyor.

Duvardayken ağ tuşunu basılı tutarsanız Spider-Man‘ın koşarak binaya tırmanmasını sağlayabilirsiniz. Binanın tepesine yaklaşırken de öne ve yukarı doğru zıplaya biliyorsunuz.

Spider-Man keyfini sonuna kadar yaşatan bu modu sizlerinde kesinlikle oynamasını tavsiye ediyoruz. Bu mod hakkındaki sizin düşünceleriniz neler? Alt kısımdan bizlerle paylaşabilirsiniz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
10
Şaşkın
Kötü Kötü
9
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
40
Eğlenceli
İlginç İlginç
6
İlginç
Aşk Aşk
5
Aşk
Korkunç Korkunç
11
Korkunç
Başarılı Başarılı
32
Başarılı
Lol Lol
7
Lol
Barış Özkan
Diyobi.com sitesi kurucusu ve yazarı.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir