Gran Turismo 7 Gecikme Nedeni Olarak Covid-19 Gösterildi

Gran Turismo 7 Gecikme Nedeni Olarak Covid-19 Gösterildi

0

Oyun severlerin çıkması için can attığı Gran Turismo 7 gecikme nedeni resmen söylediler. Ayrıca oyunun ne zaman piyasaya sürüleceği ve daha bir çok detay resmi olarak bilgiler var.

Gran Turismo serisinin yeni oyunu 2021‘de oyun severlerin karşısına gelme durumu yok. Sony efsane yarış serisinin bir sonraki oyunu olan Gran Turismo 7 ‘nin bu yıl yerine 2022‘de geleceğini doğruladı ve gecikmeyi Covid-19 salgınında sorumlu tuttu.

Gran Turismo 7 Gecikme Nedeni Olarak Covid-19

Gran Turismo 7 Gecikme Nedeni

Sony yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 ile son dönemde harika bir ivme yakaladı. Oyuncuları memnun etmek için yeni ataklar denemeye devam ediyor. Bu ataklar içerisinde yeni oyunlar ve serilerin devamları mevcut.

Şirketin, PSVR 2 ile ilgili verdiği bir röportajda “Gran Turismo 7, COVID ile ilgili üretim zorluklarından etkilendi ve bu nedenle 2021 yerine 2022’de yayınlanacak. Devam eden salgınla birlikte, dinamik ve değişen bir durum, bazı oyun üretiminin kritik yönleri son birkaç ayda yavaşlattı. Mevcut olduğunda GT7’nin çıkış tarihi hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağız.” dedi.

Özel oyunları ile kullanıcıları PlayStation serisine yönlendiren Sony, 2021‘de nasıl bir yol haritası çizecek. Bunun yanında atacağı adımlar ile daha çok kullanıcı çekeceği düşünceler arasında.

Peki söz konusu durum ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir