İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Telefon
  3. Galaxy Z Flip 3 Üretime Hazır ve Geliyor!

Galaxy Z Flip 3 Üretime Hazır ve Geliyor!


Popüler teknoloji şirketi Samsung’un katlanabilir telefon ailesinin yeni üyesi olan Z Flip 3 ile ilgili haber geldi. Cihazı kullanmayı bekleyen kullanıcılar bu haberden çok memnun. Galaxy Z Flip 3 Üretime Artık Hazır ve Geliyor!

Galaxy Z Flip 3 Üretime Artık Hazır ve Geliyor!

Galaxy Z Flip 3 Üretime Artık Hazır ve Geliyor!

Günümüzde artık akıllı telefonlar her geçen gün kendilerini geliştiriyorlar. Alışkın olduğumuz modellerin yerini yeni modeller almakta. Popüler teknoloji şirketi Samsung, bu konuda geride kalmayarak katlanabilir telefonların potansiyelini değerlendirmekte. Ayrıca bu zamana kadar şirketten iki katlanabilir telefon serisi gördük; Z Flip ve Z Fold. Piyasaya girmeden önceki son aşamada olan model Galaxy Z Flip 3, katlanır olan Z Flip ailesinin yeni üyesi olmaya hazırlanmakta.

Haziran ayı yani içinde bulunduğumuz ayın başında söz konusu olan model ile ilgili haberler gelmişti. Fakat gelen haberlerin doğruluğu tartışılırdı. Dün FrontPageTech’in doğruladığına göre Samsung’un yeni katlanan telefonu üretim bantlarında yerini almakta.

Fakat Samsung, söz konusu olan yeni modeli ile ilgili bilgi vermedi. Unutmamalıyız ki bu zamana kadar duyduğumuz bilgiler resmi onaya sahip olmamakta. Ancak her ne kadar şirketten resmi bir açıklama gelmese de bu cihazın tanıtım videosu ve afişlerinin sızdırıldığına tanık olduk.

Galaxy Z Flip 3 Üretime Artık Hazır ve Geliyor!

Söz konusu olan model üst segment bir telefon olmakta ve Snapdragon 888 işlemcisi beklenmekte. Ayrıca cihaz 128GB ve 256GB olmak üzere iki depolama seçeneğine sahip olmakta. Ek olarak da cihaza, Samsung’un en güncel kullanıcı arayüzü olan OneUI 3.5‘i görmeye de kesin gözüyle bakılmakta. Son olarak da  fiyatının ise 999 dolardan başlayacağı söylenmekte.

Peki siz bu model hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap