Galaxy S23 ailesinin tanıtım tarihi belli oldu

Galaxy S23 ailesinin tanıtım tarihi belli oldu

0

Gelecek yıl piyasaya sürülecek Galaxy S23 ailesinin teknik özellikleri biliniyor. Bir süredir sızıntılar ile gündeme gelen Samsung Galaxy S23 serisinin tanıtım tarihi sızdırıldı.

Samsung Galaxy S23 serisinin tanıtım tarihi ortaya çıktı

Samsung, yeni amiral gemisi modellerini Snapdragon 8 Gen 2 işlemciyle tanıtacak. SM8550 koduyla piyasaya sürülecek işlemcide verimlilik iyileştirmeleri gerçekleştirildiği belirtiliyor. Qualcomm’un yeni işlemci için TSMC ile çalışacağı sızdırılan bilgiler arasında yer alıyor.

Galaxy S23 ailesinin tanıtım tarihi

Snapdragon 8 Gen 2 işlemcide, 1 adet Cortex-X3, 2 adet Cortex-A720, 2 adet Cortex-A710, ve 3 adet Cortex-A510 çekirdek kullanılacak. Yeni model, grafik arabiriminde ise Adreno 740 ile karşımıza çıkacak.

SM-S916U model kosuna sahip Samsung Galaxy S23 Plus, Geekbench’te görüldü. Performans testi ortaya çıkan model, kullanıcıları şimdiden heyecanlandırmayı başardı.

Galaxy S23 Plus, Geekbench’in tek çekirdekli testinde 1.485, çoklu çekirdek testinde ise 4.844 puan almayı başardı. Yapılan testlerin henüz nihai skorları belirlemediğini belirtmekte fayda vard.

Sızdırılan bilgilere göre Samsung, Galaxy S23 serisini Şubat 2023’ün ilk haftasında kullanıcılar ile buluşturacak. Yeni modellerin halka açık etkinlikte tanıtılacağı tahmin ediliyor. Şirkete yakın bir kaynak, “Samsung Electronics, gelecek yıl Şubat ayının ilk haftasında bir sonraki ürününü tanıtmak için San Francisco, ABD’de bir Unpacked etkinliği düzenlemeyi planlıyor.” ifadelerine yer verdi.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/galaxy-s23-ailesinin-tanitim-tarihi-sizdirildi

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir