İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Telefon
  3. Galaxy S22 Ultra’nın Görselleri Sızdırıldı!

Galaxy S22 Ultra’nın Görselleri Sızdırıldı!


Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Samsung kısa bir zaman içinde Galaxy S22 Ultra modeli ile gelmeye hazırlanıyor. Bu zamana kadar birden çok sızıntıya maruz kalan modelin şimdi de kalıp tasarımının görüntüleri ortaya çıktı. Galaxy S22 Ultra’nın Görselleri Sızdırıldı!

Galaxy S22 Ultra’nın Görselleri Sızdırıldı!

Galaxy S22 Ultra’nın Görselleri Sızdırıldı!

Uzun zamandır gelmesi beklenen Samsung’un yeni modeli Galaxy S22 Ultra yine bir sızıntı ile karşımızda. Söz konusu modelin şimdi de alüminyum kalıbı sızdırılarak ilk defa ortaya çıktı. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde iPhone 13 ailesi piyasaya sürüldü ve artık gözler Google Pixel 6 ve Samsung Galaxy S22 serilerinde. Samsung artık Note serisini üretmeyecek. Ancak bir değişiklik yapmakta ve Galaxy S21 Ultra modeline S Pen desteğini eklemekte. Samsung Note serisi önümüzdeki yılda da tanıtılmayacak ve bu boşluğu Galaxy S Ultra dolduracak.

İçinde bulunduğumuz yıl içinde Galaxy S22 Ultra hakkında birden çok sızıntı ortaya çıkmakta. Bunlardan biri de modelin S Pen yuvası ile gelmesi. Geçtiğimiz yıllarda şirket Plus ve Ultra modellerine daha çok ağırlık vermekte. Ancak gelen iddialara göre şirket artık standart modeli daha fazla üretmeye hazırlanmakta. Ayrıca sızdırılan görüntülerde görsel sahibi alüminyum kalıp görüntülerini ortaya çıkarmakta. Ek olarak söz konusu modelde S Pen yuvasının yer alacağını doğrulamakta. Yeni model Galaxy S22 ve Galaxy S22 Plus modellerine göre tasarım konusunda farklılık göstermekte. Ayrıca Galaxy S22 Ultra, Exynos 2200 ve Snapdragon 898 versiyonuna sahip.

Galaxy S22 Ultra’nın Görselleri Sızdırıldı!

Peki siz bu görsel ve video hakkında ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap