1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi
  3. Squid Game İkinci Sezon Olacak mı? Yönetmen Açıkladı

Squid Game İkinci Sezon Olacak mı? Yönetmen Açıkladı


Squid Game, Netflix üzerinden yayınlandığı andan itibaren izlenme rekorları kırarken hakkında çokça söz ettirdi. Yönetmeni Hwang Dong-hyuk, ikinci sezon hakkında konuştu. Squid Game ikinci sezon olacak mı? Squid game ikinci sezon ne zaman? İkinci sezonun çıkması halinde ana konuda farklılık yapılacağını belirtti.

Squid Game ikinci sezon olacak mı?

Squid Game ikinci sezon olacak mı

Squid Game adlı yapımının yapımcısı ve yönetmeni, dizinin sevenlerini üzebilecek açıklamalarda bulundu. Netflix’in kısa sürede yaklaşık 90 ülkede en çok izlenen dizi hâline gelen Squid Game. İkinci sezonu merak edilmekte. 2008 yılında çekimlerine başlanan dizi, birçok yapım şirketi ve platform tarafından reddedilmişti.

Hwang Dong-hyuk, Netflix’in popüler dizisi Squid Game’in yapımcısı ve yönetmeni. Dizinin ikinci sezonunun çekilip çekilmeyeceğine dair net bir açıklama yapmamakta. Dong-hyuk, bu durumu dizinin yapım sürecinde yaşadığı stres nedeniyle 6 dişini kaybetmesine ve bir diziyi tek başına yazıp yönetmenin çok zor olmasına bağlamakta.

‘Ana konuda büyük değişiklik ‘

Squid game ikinci sezon ne zaman

İkinci sezon hakkında Yönetmen “Şu an için kesinleşmiş bir şey yok ancak o kadar çok hevesli insan var ki ciddi ciddi düşünüyorum.” yorumunu yaptı. Ayrıca ikinci bir sezonun çekimleri için kolların sıvanması durumunda dizide büyük bir değişiklik yapılması beklenmekte.

Squid Game’in yapımcısı, dizinin ikinci sezonu çekilirse bu defa ana konu olarak bir yarışmacı yerine başka bir karakterin hikayesinin belirleneceğini açıkladı. Konuyla ilgili daha fazla detay maalesef mevcut değil. Bundan dolayı Squid Game severleri neyin beklediğini şimdilik bilinmemekte.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap