Fotoğraftaki Kişileri Silme Nasıl Yapılır?

Fotoğraftaki Kişileri Silme Nasıl Yapılır?

0

Fotoğraf çekmeyi seven biri olduğunu düşünelim ve güzel bir manzara fotoğrafı çektiniz. Bu güzel fotoğraftaki tek kusur sizin istemediğiniz insanlar veya cisimler mevcut. Bunları silebilmeniz halinde tam anlamıyla mükemmel fotoğrafınız oluşacak. Burada fotoğrafı tekrar çekme imkanınız varken ek olarak bir site size yardımcı olabilmekte. Fotoğraftaki kişileri silme nasıl yapılır? Bu yazımızda anlattık.

Fotoğraftaki Kişileri Silme Nasıl Yapılır?

Fotoğraftaki Kişileri Silme Nasıl Yapılır?

Çektiğimiz veya çekindiğimiz fotoğrafların kalitesini düşürmeye neden olan şeyler mevcut. Yukarıda bahsettiğimiz durumlardan dolayı fotoğraflarınızı beğenmiyor olabilirsiniz. Fotoğraftan nesne silme veya fotoğraftan nesne kaldırma sitesi konusunda size yardımcı olabiliriz. Normalde fotoğraftaki kişiyi kaldırma işlemi için Photoshop bilmemiz gerekmekteydi. Ancak gelişen teknoloji ile buna gerek kalmadı.

İnternette fotoğraftaki kişileri ya da nesneleri silme işlemi için çeşitli web siteleri mevcut. Üyelik veya ödeme gerektirmeden görselinizi daha da güzel bir hale getirebiliyorsunuz. Bu imkanı kullanmayı kim istemez?

Adım 1: Buradan fotoğraftaki kişileri ya da nesneleri silme işlemi için herhangi bir üyelik veya ödeme istemeyen ilgili web siteyi açın.

Fotoğraftaki nesneleri silmek

Adım 2: Üzerinde oynama yapmak istediğiniz görseli belirleyerek sitedeki ”Click here or drag an image file” sekmesine tıklayarak seçin ya da görseli sürükleyerek sekmenin üzerine bırakın.

Fotoğraftaki kişileri kaldırma

3. Adım: İşin tüm sırrı bu adımda saklı. Zira burada site kullanıcılara bir fırça sunuyor. Aynı zamanda fırçanın büyüklüğünü de kaydırarak ayarlama imkanınız var. Silmek istediğiniz insanı ya da nesneyi fırça yardımıyla düzgün bir şekilde işaretlemeniz yeterli. Gerisini web sitesi sizler için yapıyor.

fotoğraftaki nesneleri silme

Adım 4: Fırça ile işiniz bittiği anda fotoğrafta seçmiş olduğunuz nesneler ya da kişiler silinmekte. Ayrıca sağ üst kısmından indirme imkanınız da var.

Fotoğraftaki Kişileri Silme Nasıl Yapılır?

Yukarıda belirttiğimiz 4 adım ile sizlerde fotoğrafınızdaki nesne veya kişileri kaldırabilmektesiniz. Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca daha önce fotoğraftan nesne kaldırmak istemiş miydiniz? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir