FIFA 22 Deneme Sürümü Geldi!
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

FIFA 22 Deneme Sürümü Geldi!

+ - 0

Gelmesi dört gözle beklenen FIFA 22 oyunu için Electronic Arts oyunculara bir iyilik yaptı. Söz konusu oyunu oyuncular için deneme sürümüyle sundu. FIFA 22 Deneme Sürümü Geldi!

FIFA 22 Deneme Sürümü Geldi!

FIFA 22 Deneme Sürümü Geldi!

Uzun zamandır hayranları tarafından beklenen oyun FIFA 22 nihayet 1 Ekim‘de geliyor. Electronic Arts oyunu deneyimlemek isteyen oyuncuları düşünerek yeni bir haberle geldi. Söz konusu oyunu şirket erken erişim denemesi için aktif etti. Oyunu deneyimlemek isteyen kullanıcıları fazlasıyla mutlu edecek. Ancak maalesef ki uzun süreli oynamak mümkün değil. Satın almayı düşünen oyuncuların 10 saatlik bir sürede deneyimleyip karar verme şansları mevcut. Ek olarak da oyun boyunca kazandıkları başarımlar ve ilerlemeler tam sürümü aldıklarında kaldıkları yerden devam etmekte.

EA Play tarafından deneme sürümü aktif olan FIFA 22 oyunu  EA Play’e sahip olunan her yer için geçerli. Kısacası bu durumda oyuncular oyunu XboxPlayStation ve PC‘de oynayabilecekler. Bu sayede de Xbox Game Pass üyeleri de erişim sağlayabilmekte. Ayrıca Electronic Arts tarafından gelen bir açıklama ile deneme Türkiye saatiyle saat 19:00‘da aktif olacağı duyuruldu.

Ek olarak da EA Sports yakın zamanda FIFA 22 bünyesinde yer alan en iyi 1000 oyuncunun puanlarını açıkladı.  Tüm verileri görmek isteyenler Electronic Arts‘ın web sitesinde görebilirler. Web sitesi incelendiğinde Lionel Messi’nin genel açıdan en yüksek puan alan oyuncu olduğu görülmekte.

Peki siz bu oyun hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap