Fenerbahçe’den Mobil Oyun: FuBo! Şimdi iOS’da

Fenerbahçe’den Mobil Oyun: FuBo! Şimdi iOS’da

0

Oyun camiasına yönelen Fenerbahçe, bu adımı ilk olarak E-spor kulübünü kurarak atmıştı. Bunun yanında Fenerbahçe E-Spor Kulübü kısa süre önce Bitexen Tesfed Türkiye Kupası’nda NBA 2K21‘de FastPay WildCats’e karşı final maçını kazandı. Fenerbahçe’den mobil oyun, FuBo rolls.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün bu adımları atmasındaki en önemli sebep, yeni gelir kapıları oluşturmak. Bu kapsamda Youtube’a yönelen Fenerbahçe ayriyeten ‘MohikanOl’ adlı bir uygulama daha çıkartmıştı. Yapılan açıklamalardan anlaşıldığı üzere bu konuda çalışmalar devam edecek ve kulüp yeni oyunlarını da piyasaya sürecek.

Fenerbahçe’den mobil oyun! FuBo duyuruldu

Fenerbahçe’den mobil oyun! FuBo duyuruldu

Fenerbahçe, geçtiğimiz gün FuBo adındaki oyununu sosyal medya platformlarından duyurusunu gerçekleştirdi. FuBo adlı bu oyunda Fenerbahçe renklerine sahip, sarı lacivert bir kanaryayı kontrol edip durmadan üzerinize gelen rakiplere top fırlatıyoruz. Oyun şu an için Apple App Store‘da bulunuyor. Google Play Store için çok yakında geleceği kulüp tarafından resmen açıklandı.

Seviyelerin mevcut olduğu oyunda, topları rakiplere atıyor ve o seviyedeki tüm rakipleri yendiğimizde bir sonraki seviyeye geçebiliyoruz. Ayrıca oyunu Moo Moo Games adında bir stüdyo yapmış durumda. Moo Moo Games, FuBo aracılığıyla bir yarışma düzenledi ve kazanan 10 taraftara Fenerbahçe forması vereceğini duyurdu. 15 Kasım Pazar günü saat 19:07‘ye kadar oyunda en yüksek puanı toplayan 10 tarafta forma verecek.

Fenerbahçe kulübünün atmış olduğu bu adımlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Kulübe ek gelir kapıları oluşturmak için yeni uygulamalar ve oyunlar çıkartmaya devam edileceği de açıklanmışken sizde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

FuBo oyununun iOS için indirmek isterseniz hemen buraya tıklayabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir