Fenerbahçe Token Gelir Gelmez Rekor Kırdı!

Fenerbahçe Token Gelir Gelmez Rekor Kırdı!

0

Taraftar tokenleri tahmin edildiği gibi taraftar kitlesi tarafından büyük bir ilgi görmekte. Dört gözle gelmesi beklenen Fenerbahçe Token’i de ilk işlem gününde bir rekora imza attı. Fenerbahçe Token Gelir Gelmez Rekor Kırdı!

Fenerbahçe Token Gelir Gelmez Rekor Kırdı!

Fenerbahçe Token Gelir Gelmez Rekor Kırdı!

Sürpiz bir başlangıç yaparak Fenerbahçe Token ilk işlem gününde büyük bir rekora adını yazdırdı. Söz konusu olan rekoru kırarak beşe katlandı. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde başkan Ali Koç bir açıklama yapmıştı. Açıklamanın ardından Fenerbahçe’nin kripto parası büyük bir ilgiye maruz kaldı. Paribu ortaklığı ile borsada yer alan kripto para için 9 Ağustos günü bir basın toplantısı gerçekleşti. Daha sonrasında ise kripto para ön satışa çıktı.

Özellikle de taraftarların dört gözle gelmesini bekledikleri kripto para sonunda çıktı. Söz konusu olan kripto para dün 14:00’de işlem görmeye başladı. Kısa sürede Fenerbahçe Token’ın fiyatı ilk işlem gününde bir rekora imza atarak herkesi şaşırttı. Haberimize konu olan Token, 30 TL’den 153 TL‘ye çıktı ve yüzde 400‘e yakın yükseliş gösterdi.

Fenerbahçe Token için kulüp, ön satışta 268,5 milyon TL gelir elde ettiğinin bilgisini verdi. Ayrıca, kulüp daha önceki açıklamada, “Fenerbahçe Token ön satışı başlamış ve ön satışa sunulan Fenerbahçe Token’lar 1.5 saat içinde tükenmiştir. Bu satıştan kulübümüzün toplam hasılatı 436 milyon TL olmuştur.” açıklamasını yaptı. Ayrıca açıklamanın devamında “Kulübümüzün 12 Ağustos 2021 tarihinde KAP’a yaptığı açıklama ile gelirimizin yüzde 75’ini kapsayan miktar kamuoyu ile paylaşılmıştır.” sözleri kullanıldı. Ek olarak da araftarların yoğun ilgisinden ötürü Paribu’nun sitesinde yavaşlama durumu meydana gelmekte.

Ayrıca Paribu’nun açıklamasına göre, Fenerbahçe Token iki seçenekle ön satışa çıktı.  Seçenek 2’deki 500 bin token 30 saniyenin altında bir sürede bitti. Seçenek 1’deki 20 milyon tokenın ön satışı 1,5 saatte tamamlandı. Açıklamada, “Taraftar tokenlar konusunda bu miktarda tokenın bu kadar kısa sürede satılması dünya çapında bir rekor niteliği taşıyor.” sözleri belirtildi.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir