F9: The Fast Saga Fragmanı Yayınlandı! Yakında Sinemalarda

F9: The Fast Saga Fragmanı Yayınlandı! Yakında Sinemalarda

0

Bir zamanların efsane film serisi Hızlı ve Öfkeli, son filmi F9: The Fast Saga fragmanı ile yeniden gündemde. Serinin dokuzuncusuna dair fragman ile gündeme gelen film, hayranlarını kısa sürede heyecanlandırdı. Ayrıca Super Bowl isimli spor etkinliğinde fragmanı yayınlandı. 31 saniyede hikayenin ana temasını izleyicilere sunuldu.

F9: The Fast Saga Fragmanı

Oyuncu kadrosunda bilinen isimlerden Vin Diesel, Charlize Theron, John Cena mevcut. F9: The Fast Saga, fragmanın sonunda çıkan “yakında sinemalarda” ifadesi ile heyecanları arttırdı. Normalde daha erken yayınlanacak iken koronavirüs nedeniyle ertelenmek zorunda kalmışlar. Film, yakında sinemalarda diyerek hayranlarını iyice sabırsızlaştırdı. Bunun yanında merakla beklene F9: The Fast Saga sonunda izleyicilerle kavuşacak.

Hızlı ve Öfkeli’nin en yeni filminde Dom Torettto’nun, Letty ve oğlu Brian’ın şehrin dışında sessiz bir yaşam sürüşünü izleyeceğiz. Ayrıca Dom’un kardeşi Jakob’un kötü bir karaktere sahip olacağı filmde, Jakob karakterini WWE efsanesi John Cena canlandıracak.

Fragmanın sonunda “Yakında Sinemalarda” ifadesi ile dikkat çeken filmin çıkış tarihi halen daha bilinmezliğini koruyor. Ancak mevcut pandamı sebebi ile tüm sinema salonlarının kapalı olması sebebi ile F9: The Fast Saga‘nın bu çıkışı film meraklarını şaşırtmış durumda. Filmin gerçekten sinemada yayınlanıp yayınlanamayacağı ve resmi çıkış tarihi önümüzdeki günlerde belli olacağa benziyor.

F9: The Fast Saga Fragmanı

Bunun yanında bu dönem içerisinde sinemalar kapalıyken Netflix filmleri yayınlamakta öncülük yapıyor. Sevilen filmin sinemalarda mı yoksa farklı bir platformda mı çıkacağı merak konusu. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? F9: The Fast Saga’yı sabırsızlıkla bekleyenler arasında mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir