Bitcoin Yeni Haftaya Dalgalı Bir Şekilde Başladı

Bitcoin Yeni Haftaya Dalgalı Bir Şekilde Başladı

0

Geçtiğimiz aylarda başlayan ve devamlı artış yaşan kripto para birimi Bitcoin yeni haftaya düşüşle başladı. Geçtiğimiz hafta başından sonuna kadar 40 bin dolar seviyelerini gören kripto para birimi bu hafta beklentileri karşılayamadı. Şuanda 38 bin dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Son aylarda yatırımcıların göz bebeği olan kripto paralar, hızla yükselişini sürdürüyordu. Geçtiğimiz hafta hatrı sayılır derecede artan Bitcoin ve diğerleri bu haftaya dalgalı başladı.

Bitcoin yeni haftaya ilginç başladı

Bitcoin yeni haftaya ilginç başladı

Haftayı çokta sürpriz olmayan bir sonuç ile sonlandıran Bitcoin‘in hafta başında 38 bin dolar seviyesine geriledi. Bunun yanında Bitcoin’in beklenen artışı gösterememesinin nedeni olarak analistler, kar realizasyonlarının gerilemesini işaret ediyor.

Ayrıca Bitcoin fiyatının 41 bin doları test etmeye çalışmasında, Bill Miller’in hedge fonu Miller Opportunity Trust ile SEC’e verdiği bildirimde, Grayscale üzerinden Bitcoin’e yatırım yapacağını belirtmesinin etkili olduğu iddia ediliyor.

Ek olarak analistler, Bitcoin fiyatının 38 bin dolar seviyesinin üzerinde kalması halinde yeniden 40 bin dolar seviyelerinde hedeflenmesini bekliyorlar. Bu hedefleme gerçekleşmesi takdirde yatırımcılar paylarına düşeni rahatlıkla alacaklar ve yeni yatırımcılar ortaya çıkacak.

Güne 38 bin dolar seviyelerinde başlayan Bitcoin, öğle saatlerinde yeniden 39 bin dolar seviyelerine yükseldi. Aman halen daha bir artış bir azalış şeklinde dengesini koruyor. Geçtiğimiz haftalardaki yükselişi şimdilik gözükmüyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizimle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir