Evden Çıkmadan Dünya Turu Yapmak İster misiniz? Drive & Listen
  1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri

Evden Çıkmadan Dünya Turu Yapmak İster misiniz? Drive & Listen

+ - 0

Koronavirüs salgını nedeniyle bir yıldır bir çoğumuz evlere tıkılmış durumda. Bu günlerde sıkıntımızı çözen bir web sitesi var. Evden Çıkmadan Dünya Turu! Drive & Listen isimli bir web sitesi, evden çıkmadan otomobille dünya turu attırıyor. İstanbul, Ankara, Londra ve Miami gibi 40’tan fazla şehrin bulunduğu bu uygulamada güzel vakit geçireceksiniz.

Evden Çıkmadan Dünya Turu Yapmak İster misiniz?

Evden Çıkmadan Dünya Turu

Tabiri caizse evde hapis hayatı yaşadığımız karantina günlerinde dışarı çıkmayı, gezip dolaşmayı çok istiyoruz. Bunun yanında bazılarımız Google Earth ile farklı yerler gezip görmeye çalışıyorlar. Anlayacağınız üzere özgür internet ortamında bir tık ile dünyayı gezmek mümkün.

Bu düşünce yapısı ile kurulan Drive & Listen, karantina günlerinde evinizden çıkmaya gerek olmadan dünyanın farklı bölgelerinde sizlere şehir turu attırıyor. Avrupa, Asya, Avustralya ve Amerika’daki pek çok büyük şehrin yer aldığı bu uygulamada yapmanız gereken tek şey, koltuğunuza oturup arkanıza yaslanmak zira geri kalan kısmı şoförler sizin için hallediyor.

Drive & Listen Nedir?

Şu anda İstanbul, Antalya, Barcelona, Buenos Aires, Chicago, Berlin Madrid, Mumbai, Miami ve Londra gibi 40’tan fazla şehrin mevcut. Uygulamada şehirlerin otomobilin ön camındaki bir kamerayla görüntüleri mevcut.

Can sıkıcı karantina günlerinde eğlenceli vakit geçirmek için Drive & Listen web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Dünya genelini, ara sokaklar dahil arabayla turlayıp gezintiye çıkabilirsiniz.

Söz konusu uygulama ile ilgili düşünceleriniz neler? Alt kısımdan yorum yaparak siteyi beğenip beğenmediğinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap